Cemio RED3: Tabletky a kapsule na funkciu prostaty, mužskej potencie a vitalitu

Cemio RED3: Tabletky a kapsule na funkciu prostaty, mužskej potencie a vitalitu
 • Doprava zdarma pri nákupe nad 50,00 €
 • Kvalitné prírodné produkty
 • Špeciálne akcie a zľavy
 • Doprava zdarma pri nákupe nad 50,00 €
 • Kvalitné prírodné produkty
 • Špeciálne akcie a zľavy

Trápi vás prostata a chceli by ste podporiť jej zdravé fungovanie? V takom prípade môžete siahnuť po voľne dostupnom prípravku Cemio RED3, ktorý je založený na kombinácii prírodných látok a rastlinných extraktov s cieľom zlepšiť funkciu prostaty, stav potencie a zvýšiť vitalitu u mužov. Všetky zložky spolu súvisia a to platí aj o pôsobení prípravku.

Cemio RED3 má podobu kapsúl určených pre mužov na perorálne užívanie s veľmi jednoduchým dávkovaním. Prípravok je dostupný v 3 baleniach po 30, 60 aj 90 kapsúl a to, ako funguje v praxi a aké sú skúsenosti mužov s ním, vám ukáže táto naša recenzia.

Výrobca a pôvod

Cemio RED3 je prípravok so švajčiarskym pôvodom, stojí za ním totiž značka CemioSwitzerland AG. Spoločnosť je špecializovaná práve na výrobu prípravkov určených pre mužov na podporu potencie, fungovanie prostaty a zvýšenie vitality.

Vďaka tomu majú tabletky vysokú kvalitu, predovšetkým ak ide o klinicky overené zložky tvoriace ich zloženie. Obsahové látky sú spracované najmodernejšími švajčiarskymi technológiami pre zachovanie kvality, účinnosti a čistoty. Na našom trhu má prípravok zastúpenie cez osobitnú spoločnosť Cemio Switzerland s.r.o., ktorá je oficiálny dodávateľ.

Zloženie, účinné látky a vzhľad Cemio RED3

Obsah tabliet Cemio RED3 tvorí kombinácia 7 účinných látok. Najdôležitejšie sú extrakty slivky africkej a ľanu siateho, ktoré pomáhajú priamo na prostatu, ale pre väčšiu synergiu obsahuje prípravok aj ďalšie zložky a obsahové látky.

Zloženie je teda komplexné a tak vytvára synergiu:

 • Slivka africká: Prvou a najviac zastúpenou účinnou látkou v Cemio RED3 je extrakt z kôry slivky africkej. Tento extrakt je hojne používaný aj urológmi a jeho priaznivé účinky na prostatu boli preukázané viacerými štúdiami. Rastlina sa používa pri benígnej hyperplázii prostaty, čiže jej nerakovinovom zväčšení.
 • Sója fazuľová: Extrakt zo semien sóje fazuľovej je v prípravku obsiahnutý kvôli vysokému obsahu látok zvaných izoflavóny. Tie podporujú jednak hormonálnu rovnováhu, ale predovšetkým prispievajú k normálnej funkcii prostaty. Zaujímavosťou je, že pomáhajú nielen mužom, ale aj ženám.
 • Maca peruánska: Žerucha peruánska patrí medzi najznámejšie a najúčinnejšie prírodné afrodiziaka a v Cemio RED3 je zastúpená extraktom z koreňa. Rastlina vplýva predovšetkým na hladinu testosterónu a zvyšuje sexuálne libido, čiže aj potenciu. Niekedy sa jej prezýva aj „peruánska viagra“, čo je veľmi výstižné.
 • Sibírsky ženšen: Významným adaptogénom s vplyvom na celkovú fyzickú aj sexuálnu vitalitu je sibírsky ženšen. Ten sa nachádza v Cemio RED3 ako extrakt z koreňa rastliny a pomáha na zlepšenie imunity aj odolnosti voči stresovým situáciám. Rastlina prispieva tiež k zvýšeniu potencie a libida.
 • Gumojilm brestový: Gumojilm brestový je ázijský strom, ktorého extrakt z kôry je tiež súčasťou výživového doplnku a to kvôli podpore funkcií pohlavnej sústavy a zdravého stavu jej orgánov. Okrem toho patrí medzi toniká zvyšujúce pocit energie a vitality a pomáha aj na výživu obličiek, pečene a výkonnosť.
 • Kustovnica čínska: Táto tradičná liečivá čínska rastlina je známa predovšetkým svojimi plodmi nazývanými goji a práve extrakt z nich tvorí predposlednú účinnú zložku obsiahnutú v prípravku Cemio RED3. Ide o prírodný elixír mladosti, ktorý pomáha aj proti únave a proti predčasnému starnutiu ľudských buniek.
 • Ľan siaty: Poslednou zložkou je extrakt zo semien ľanu siateho. Ide o bylinku, ktorá pochádza z Európy a je známa ako liečivá rastlina aj hospodárna plodina. Rastlina pomáha na stav prostaty, zlepšenie trávenia, na močové cesty, pri zápaloch žalúdka, pri žalúdočných vredoch aj pri zápaloch priedušiek.

Dávkovanie a užívanie Cemio RED3

Prípravok Cemio RED3 je určený na užívanie pre dospelých mužov. Účinné látky obsiahnuté v tabletkách musia pôsobiť na prostatu, potenciu aj vitalitu dlhšiu dobu a preto je dôležité pravidelné a dlhodobé dávkovanie, ktoré môže byť pokojne aj niekoľko mesiacov.

Počas užívania neprekračujte maximálnu odporúčanú dávku, snažte sa užívať Cemio RED3 vždy v rovnaký čas a pravidelne každý deň. Výrobca nestanovuje čas a ani interakcie s jedlom, je preto len na vás, či budete užívať kapsuly počas dňa, ráno alebo večer. prípravok neslúži ako náhrada pestrej stravy a ani odbornej liečby prostaty.

Uchovanie a skladovanie Cemio RED3

Vzhľadom na formu kapsúl nie je skladovanie Cemio RED3 vôbec náročné. Dôležité je prípravok skladovať v pôvodnom obale až do momentu užitia a uložiť ho tak, aby bol mimo dohľadu a dosahu detí, čím predídete náhodnému a nechcenému užitiu.

Pre správne uchovanie sa potom držte týchto zásad:

 • chráňte prípravok pred vlhkosťou aj priamym slnečným žiarením
 • nevystavujte ho mrazu, ideálna teplota je 10 až 25 °C
 • sledujte dátum spotreby, po tomto dátume kapsuly už neužívajte
 • nespotrebovaný prípravok nevyhadzujte do odpadu

Cemio RED3

 • Podpora prostaty
 • Vplyv na potenciu
 • Zlepšenie vitality

Účinky, indikácie a použitie Cemio RED3

Primárnym účinkom Cemio RED3 je pôsobenie na prostatu a jej zdravie, no s týmto pôsobením súvisia aj niektoré iné vplyvy, predovšetkým na mužskú potenciu a vitalitu. Všetky účinky a vplyvy sú dôsledkom komplexného zloženia jednotlivých látok.

Cemio RED3 preto pôsobí v nasledovných troch oblastiach:

Podpora prostaty

Cemio RED3 pomáha na prostatu vďaka komplexnému pôsobeniu všetkých jeho účinných zložiek proti zvyšovaniu rizika jej zväčšeniu. Okrem toho viacero látok podporuje aj celkové zdravie močovej sústavy a močového mechúra a zlepšuje priebeh samotného močenia.

Vplyv na potenciu

Druhým dôležitým vplyvom je ten na mužskú potenciu. Viacero zložiek, napríklad maca peruánska, totiž pôsobia na hladinu testosterónu aj v tom zmysle, že zlepšujú libido a tiež spermatogenézu. To sa odráža na potencii a aj na celkovom zdraví pohlavnej sústavy.

Zlepšenie vitality

Treťou oblasťou pôsobenia Cemio RED3 je zvýšenie a zlepšenie celkovej vitality. Jednak ide o dôsledok podpory a vplyvu na potenciu a prostatu, ale zároveň aj o výsledok pôsobenia viacerých bylín, napríklad kustovnice čínskej, ktoré zvyšujú fyzickú a mentálnu výkonnosť.

Nežiaduce a vedľajšie účinky Cemio RED3

Jednou z najsilnejších stránok Cemio RED3 je bezproblémové užívanie z pohľadu vedľajších alebo nežiaducich účinkov. Výrobca neudáva prakticky žiadne negatívne javy, ktoré by mohli pri užívaní tohto prípravku nastať, hoci niektoré všeobecné sa môžu objaviť.

Ide predovšetkým o tieto dve riziká:

 • prvým je na možná precitlivená alebo alergická reakcia na niektorý z bylinných extraktov či pomocných látok
 • druhým sú možné zažívacie ťažkosti na úvod dávkovania, tráviaca sústava si niekedy musí zvyknúť na kombináciu viacerých rastlinných látok

Kontraindikácie a možné interakcie Cemio RED3

Druhou oblasťou, ktorej treba venovať v prípade užívania akýchkoľvek prípravkov, je oblasť možných kontraindikácií či interakcií. Podobne ako pri vedľajších účinkoch, ani tu výrobca neudáva žiadne špecifické faktory.

Napriek tomu sa treba držať týchto odporúčaní:

 • kontraindikáciou k užívaniu je výskyt alergickej alebo precitlivenej reakcie, vtedy dávkovanie ukončite
 • prípravok je určený iba pre mužov, takže ho nemôžu užívať deti a ani ženy, dávkovanie je možné od veku 18 rokov
 • ak trpíte ochoreniami hormonálneho systému, mali by ste sa pred začiatkom užívania poradiť s lekárom o možnom vplyve Cemio RED3
 • to isté platí aj v prípade, ak užívate nejaké lieky na predpis alebo prípravky s podobným rastlinným zložením

Balenie a cena Cemio RED3

Cemio RED3 má podobu kapsúl, ktoré sú balené v blistroch. Vonkajším obalom je červená papierová škatuľka rôznej veľkosti. Výrobca totiž uviedol na trh tri druhy balenia Cemio RED3 a to s obsahom 30 kapsúl, 60 kapsúl a 90 kapsúl. Tieto balenia vám vydržia 1, 2 alebo 3 mesiace užívania podľa odporúčaného dávkovania.

Tu je porovnanie ich cien v niektorých internetových lekárňach:

 • Doprava zdarma pri nákupe nad 50,00 €
 • Kvalitné prírodné produkty
 • Špeciálne akcie a zľavy
 • Doprava zdarma pri nákupe nad 50,00 €
 • Kvalitné prírodné produkty
 • Špeciálne akcie a zľavy

Ako vidíte, tak ako pri iných prípravkoch, aj tu platí, že čím väčšie balenie, tým lepšia cena v pomere k jeho veľkosti. Nakoľko užívanie Cemio RED3 môže byť aj dlhodobé, môžete si pokojne zakúpiť to najväčšie balenie, ktoré je aj cenovo najvýhodnejšie.

Kde kúpiť Cemio RED3

Cemio RED3 má formu výživového doplnku a ako taký je voľne predajný a voľne dostupný. Kúpiť si ho môžete aj v niektorých eshopoch alebo obchodoch s prípravkami pre mužov, štandardne je súčasťou sortimentu kamenných aj internetových lekární. Na jeho kúpu nepotrebujete mať predpis a ani absolvovať vyšetrenie u lekára.

Najväčší výber balení, najlepšie ceny aj najlepšie zákaznícke služby pri kúpe ponúkajú lekárne, konkrétne tie internetové. Nákup online je totiž najrýchlejší, najpohodlnejší a už vopred vidíte, ktoré balenia sú v dane lekárni skladom a aká je ich cena.

Online objednávka, doprava a doručenie

Ak sa rozhodnete kúpiť Cemio RED3 online, vyberte si kúpu zo známejších a overených internetových lekární. Lekárne s viac skúsenosťami majú obvykle aj lepšie podmienky, či už ide o dopravu, spôsoby platby alebo aj rýchlosť dodania.

Objednávka cez internet prebieha obvykle nasledovne:

 • Vyberiete si balenie Cemio RED3, ktoré chcete
 • Vložíte ho do online nákupného košíka
 • Zadáte svoje údaje a vyberiete spôsob platby
 • Zvolíte kuriérsku službu a to je celé

Veľmi rýchla nie je len objednávka, ale aj jej odoslanie, takže doma môžete mať Cemio RED3 už do 1 či 2 dní. Navyše, pri online objednávaní máte istotu, že všetky balenia sú skladom a nehrozí teda žiadne zdržanie. Platiť sa dá štandardne na dobierku, väčšina lekární však už ponúka aj pohodlnejšie platby vopred, napríklad platobnou kartou cez internet.

Cemio RED3

 • Podpora prostaty
 • Vplyv na potenciu
 • Zlepšenie vitality

Najčastejšie otázky

Máte ohľadom Cemio RED3 ešte nejaké nevyjasnené otázky? Nie ste sami, o tento prípravok je záujem aj na internetových fórach alebo v rôznych komentároch a diskusiách, kde sa užívatelia či budúci užívatelia zaujímajú o praktické veci súvisiace s dávkovaním alebo účinnosťou produktu.

Tu sú najviac kladené otázky a odpovede na ne:

Akým spôsobom pôsobí Cemio RED3 na prostatu?

Prípravok pôsobí na zdravý stav a fungovanie prostaty vďaka jednotlivým účinným a obsahovým látkam, ktoré vplývajú na testosterón, ktorý môže byť faktorom pre zväčšenie prostaty. Okrem toho podporujú aj zdravie močových ciest a močového mechúra.

Ako dlho možno tento výživový doplnok užívať a kedy prídu prvé účinky?

Prvé účinky by sa mali, aspoň podľa skúseností mužov, objaviť počas prvých týždňov užívania, no pre optimálnu účinnosť je dôležité dlhodobé užívanie aj niekoľko mesiacov. Výrobca dobu užívania neobmedzuje, niektorí muži Cemio RED3 užívajú aj roky.

Obsahujú kapsuly aj nejaké alergény či problematické látky?

Cemio RED3 neobsahuje cukor, lepok a ani laktózu, takže z tohto pohľadu je bezproblémový. Obal kapsuly tvorí želatína, medzi pomocné látky patria stearan horečnatý, oxid kremičitý, oxit titaničitý a oxid železitý. Ide o štandardné doplnkové látky v tejto kategórii.

Je možné zdravie prostaty podporiť ešte aj nejakým iným spôsobom?

Áno, veľmi dôležité sú režimové opatrenia týkajúce sa životosprávy či životného štýlu. Ide napríklad o obmedzenie alkoholu, korenených jedál, mastných jedál, fajčenia alebo bicyklovania, naopak, dôležité je konzumovať ovocie, zeleninu či orechy.

Skúsenosti s tabletkami Cemio RED3

Skúseností mužov s užívaním Cemio RED3 sú prevažne pozitívne, či už ide o bezproblémové užívanie z hľadiska nejakých vedľajších účinkov, jednoduché dávkovanie alebo o účinnosť v praxi. Miera pôsobenia a úspešnosti tabliet ale závisí od pravidelnosti a doby užívania, zázraky neprídu zo dňa na deň.

V diskusiách sa preto objavujú aj komentáre, že účinok Cemio RED3 je málo viditeľný, ale zverejňujú ich muži, ktorí prípravok užívali len zopár dní či týždňov. Na dosiahnutie plného efektu treba aj niekoľko mesiacov.

Cemio RED3

 • Podpora prostaty
 • Vplyv na potenciu
 • Zlepšenie vitality

Plusom je tiež väčší výber balení, pri tom najväčšom je možné dosiahnuť zaujímavú finančnú úsporu. Pozitívne hodnotený je účinok hlavne na prostatu a súvisiace príznaky, napríklad príliš časté nočné močenie. Viacero mužov tiež pri užívaní pocítilo aj zvýšenie potencie a vitality, u každého je ale účinok individuálny.

Zhodnotenie

Ak hľadáte voľne dostupný prípravok s prírodným zložením, ktorý vám môže pomôcť na správne fungovanie prostaty, Cemio RED3 je možné na základe skúsenosti odporučiť. Pamätajte však, že užívanie musí byť pravidelné a dlhodobejšie.

Oproti mnohým konkurenčným značkám má viacero výhod:

 • je dostupný bez receptu či návštevy u lekára
 • nepôsobí len na prostatu, ale aj na potenciu a vitalitu
 • má dobrý pomer ceny, kvality a veľkosti balenia
 • užívanie je bezproblémové a jednoduché

Za širokou účinnosťou aj viditeľnou spokojnosťou mužov s účinkami Cemio RED3 je kvalitné zloženie pozostávajúce z overených látok rastlinného typu. Vďaka tomu je pôsobenie prirodzené a užívanie bezproblémové aj dlhodobo.

Ďalším veľkým plusom je dostupnosť, nakoľko Cemio RED3 patrí medzi voľne predajné prípravky. Viete si ho kúpiť teda bez predošlého vyšetrenia či bez predpisu a to nielen v kamennej lekárni, ale aj v internetovej. Online objednávka sa vyplatí z hľadiska úspory financií, času a je aj nepomerne pohodlnejšia.

Cemio RED3

 • Podpora prostaty
 • Vplyv na potenciu
 • Zlepšenie vitality

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.55

33 Hodnotení