Najlepšie ponuky na nákup

 • Doprava 1,99€
 • Pri odbere 2ks doprava zadarmo
 • Pozitívne hodnotenia
20,99 € 14,49 €
Do obchodu

Hľadáte prírodný prostriedok určený na podporu chudnutia, ktorý však ponúka komplexné pôsobenie a najlepšie prirodzeným spôsobom? V tom prípade môžete siahnuť po značke Garsin, ktorá je na trhu veľmi známa. Ako ukazuje nejedno internetové fórum a skúsenosti užívateľov, na rozdiel od mnohých iných konkurentov má výsledky.

Samozrejme, tie závisia individuálne od konkrétnej situácie, nakoľko prípravok je založený na kombinácii rastlinných extraktov a iných prírodných látok. Naša recenzia vám predstaví Garsin komplexne, či už z pohľadu toho, na čo pomáha, alebo aká je jeho cena v lekárni.

Výrobca a pôvod

Za značkou Garsin je spoločnosť Advance Nutraceutics. Ide o českého producenta, ktorý je výrobcom, držiteľom rozhodnutia aj dodávateľom na náš trh. Hlavným zameraním firmy je výroba prémiových výživových doplnkov pre zdravie a to prakticky v každej oblasti.

Spoločnosť na trhu pôsobí už dlhšiu dobu a v sieti kamenných aj internetových lekární, no rovnako cez vlastné distribučné kanály, ponúka široké portfólio rozličných produktov a rôznych foriem prípravkov. Základom sú využitie certifikovaných surovín, vysoká kvalita používaných aktívnych zložiek či výroba podľa HACCP.

Zloženie, účinné látky a vzhľad Garsinu

Garsin je prípravkom, ktorý svoje pôsobenie na hmotnosť a chudnutie dosahuje synergiou viacerých rastlinných extraktov spoločne s aminokyselinami, vitamínmi a inými prírodnými látkami. Takáto kombinácia zloženia je dôležitá pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu.

Vzhľadom na to, že zloženie je veľmi bohaté, aspoň stručne si ho predstavíme:

 • L-karnitín: Prvou látkou obsiahnutou v Garsine je aminokyselina L-karnitín. Ide o spaľovač tukov využívaný športovcami, ktorý zohráva úlohu v energetickom metabolizme. Využíva sa aj pri fyzickej námahe a proti stresu.
 • Vitamín C: Druhou zložkou obsiahnutou v prípravku je vitamín C. Aj v tomto prípade ide o látku s vplyvom na energetický metabolizmus, ktorý má aj antioxidačné účinky a pomáha na zníženie únavy a vyčerpania.
 • Konjugovaná kyselina linolová C.L.A.: CLA je skratka pre esenciálnu mastnú kyselinu zvanú aj konjugovaná kyselina linolová. Pomáha na spaľovanie tukov a podporuje stav kardiovaskulárneho systému.
 • Garnícia kambodžská: Extrakt z tohto kríka je ďalšou aktívnou zložkou Garsinu. V tradičnej medicíne sa rastlina používala na zníženie chuti do jedla a ovplyvnenie metabolizmu tukov, čo má vplyv aj na kontrolu hmotnosti.
 • Horký pomaranč: Veľmi podobne funguje aj extrakt z horkého pomaranču, ktorý je tiež súčasťou prípravku. Ovocie obsahuje látku synefrín, ktorá má účinky na bazálny metabolizmus, výdaj energie a aj na chuť do jedla.
 • Zelený čaj: Zelený čaj je stáročiami overený prírodný prostriedok v rámci tradičnej čínskej medicíne. Má antioxidačné účinky, ale hlavne obsahuje katechín podporujúci spaľovanie tukov a redukciu cholesterolu.
 • Zelená káva: Veľmi podobne funguje aj zelená káva, čo je názov pre plody kávovníka, ktoré ale nie sú upravené pražením. Zelená káva znižuje chuť do jedla, zlepšuje metabolizmus a pomáha pri spaľovaní kalórií.
 • Acai: Poslednou zložkou obsiahnutou v prípravku Garsin je extrakt z ovocia acai. Ide o tropické ovocie rastúce na palmách v oblasti južnej Ameriky, ktoré patrí medzi antioxidanty a pomáha na redukciu hmotnosti.
BIELE KAPSULE V LIEKOVKE

Garsin sa svojou formou príliš neodlišuje od iných podobných doplnkov výživy, nakoľko má podobu klasických bielych kapsúl určených na perorálne užívanie. Kapsuly sa nachádzajú v čiernej liekovke s jednoduchým plastovým uzáverom na zabránenie kontaminácie.

Dávkovanie a užívanie Garsinu

Pokiaľ ide o odporúčané dávkovanie a užívanie Garsinu, treba sa riadiť inštrukciami presne v príbalovej informácii alebo príbalovom letáku. Prípravok je určený na užívanie iba pre dospelých a jeho dávkovanie môže závisieť aj od doby užívania aj od iných faktorov.

 • Výrobcom odporúčaná dávka je v objeme 1 kapsuly s opakovaním 2 až 3 krát denne
 • Pri dlhodobom užívaní sa odporúča nižšia dávka, konkrétne stačí len 1 kapsula raz za deň, optimálne je užívanie pred jedlom, kapsuly treba užiť v celku bez rozhrýzania

Kapsuly sa zapíjajú tekutinou, ideálne vodou. Bez ohľadu na váš individuálny stav alebo to, ako rýchlo chcete dosiahnuť výsledky, neprekračujte maximálnu dennú dávku 3 kapsúl denne. Prípravok neobsahuje lepok. Pri užívaní Garsinu dbajte aj na pestrú stravu a zdravý vyvážený štýl. Prípravok nie je náhradou odbornej liečby, napríklad chuti do jedla.

Uchovanie a skladovanie Garsinu

Nielen správne užívanie, ale aj skladovanie prípravku vplýva na možnosť maximálne využiť Garsin v praxi. Sledujte dátum spotreby, ktorý sa nachádza na obale, po tomto dátume už prípravok neužívajte. Nespotrebovaný zvyšok kapsúl vráťte do lekárne.

Okrem toho sa držte aj nasledovných zásad, pravidiel a podmienok:

 • skladujte Garsin mimo dohľad a dosah detí, aby neprišlo k náhodnému užitiu
 • nevystavujte kapsuly mrazu, výrobca odporúča uchovanie pri teplote do 25 °C
 • prípravok uložte na suché miesto mimo vlhkosť aj mimo priame slnko
 • po každom užití kapsúl obal dobre uzavrite, aby neprišlo ku kontaminácii

Účinky, indikácie a použitie Garsinu

Garsin vnímajú ľudia ako prípravok na chudnutie, no jeho pôsobenie je aj vďaka pomerne širokému zloženiu oveľa bohatšie. Vychádza totiž z vlastností a charakteristík všetkých aktívnych zložiek, ktoré vytvárajú spoločne synergiu pri pôsobení na telesnú hmotnosť.

Tu sú všetky účinky s detailnejším popisom pôsobenia v danej oblasti:

Pôsobenie na kontrolu hmotnosti

Prvým účinkom, ktorý Garsin má, je lepšia kontrola hmotnosti. To je spôsobené kombináciou viacerých vplyvov, hlavne však ovplyvňovaním trávenia, spaľovania, energetického výdaju a zároveň podporou vylučovania vody z tela.

Podpora metabolizmu tukov

V bohatom zložení Garsinu sa nachádzajú aj látky, ktoré pomáhajú na látkovú premenu, čiže metabolizmus tukov. Výsledkom je vyšší energetický výdaj a menšie riziko ukladania prebytočnej energie v podobe tuku do tela.

Vplyv na chuť do jedla

Treťou oblasťou, ktorá dopĺňa prvé dve, je vplyv na zníženie chuti do jedla, čiže na príjem kalórií. Tento účinok má viacero látok obsiahnutých vo výživovom doplnku, hlavne však zelená káva a extrakt z horkého pomaranču.

ÚČINOK MOŽNO PODPORIŤ AJ ĎALŠÍMI VPLYVMI

Okrem užívania Garsinu môžete spraviť pre svoju hmotnosť aj oveľa viac, napríklad dôležitý je pravidelný pohyb, zdravšie stravovanie sa a hlavne pravidelnosť príjmu jedál. Nejde síce o nevyhnutné podmienky užívania, ale môže to pomôcť.

Nežiaduce a vedľajšie účinky Garsinu

Môže sa počas užívania prípravku objaviť aj nejaký negatívny vplyv? V prípade výživových doplnkov je dávkovanie obvykle bezproblémové a to platí aj o značke Garsin. Výrobca neuvádza v príbalovej informácii žiadne vážnejšie vedľajšie a nežiaduce účinky.

To však neznamená, že nehrozí jedno všeobecné riziko spojené so zložením:

 • ojedinele sa môže objaviť totiž precitlivená alebo alergická reakcia na niektorú z látok obsiahnutých v prípravku, či už pomocných, alebo rastlinných extraktov
 • nadmerné užívanie môže viesť krátkodobo k zažívacím a tráviacim problémom, po úprave dávky však príde ku konsolidácii

Kontraindikácie a možné interakcie Garsin

Garsin patrí medzi prípravky, ktoré sú nielen bezproblémové z pohľadu možných rizikových účinkov, ale aj z pohľadu kontraindikácií a interakcií. Aj v tomto prípade ale existuje niekoľko objektívnych faktorov, ktoré môžu obmedziť užívanie a dávkovanie kapsúl.

Toto sú situácie a prípady, ktorým treba venovať najviac pozornosti:

 • Garsin môžu užívať muži aj ženy, avšak musí ísť len o dospelých ľudí nad 18 rokov, pre mladších užívateľov nie je prípravok určený
 • v tehotenstve aj počas dojčenia je jeho užívanie kontraindikované, to isté platí aj v prípade, ak sa u vás objaví alergia alebo precitlivenosť
 • pamätajte, že kombinovanie tohto prípravku s inými podobnými produktmi by mohlo spôsobiť predávkovanie niektorých látok
 • ak máte vážnejšie problémy s trávením, vylučovacou sústavou či metabolizmom, poraďte sa pred užívaním Garsinu pre istotu s lekárom

Balenie a cena Garsinu

Garsin má podobu kapsúl, ktoré sú balení v čiernej plastovej liekovke s uzatvárateľným vrchnákom. Na liekovke je typický zelený štítok s príbalovými informáciami od výrobcu. Ten uviedol na náš trh len jednu veľkosť balenia a to s obsahom 60 kapsúl. Aj vzhľadom na možnosť dlhšieho užívania by sa zišlo ešte jedno, väčšie, balenie.

Samotná cena prípravku sa odlišuje v závislosti od lekárne:

 • Doprava 1,99€
 • Pri odbere 2ks doprava zadarmo
 • Pozitívne hodnotenia
  20,99 €14,49 €
  Do obchodu

  Prípravok patrí v konkurencii vo svojej kategórii k tým lacnejším, čo je aj z pohľadu hodnotení užívateľov veľké plus. Neznamená to však nekvalitu, práve naopak, pomer ceny a účinnosti v praxi je na veľmi dobrej úrovni, rovnako tak v porovnaní s veľkosťou balenia.

  Kde kúpiť Garsin

  Garsin je voľne predajný a voľne dostupný produkt, nakoľko sa jedná o doplnok výživy. To v praxi znamená veľkú výhodu, nakoľko si ho viete kúpiť bez receptu či predpisu. Zároveň nie je potrebné, aby bola kúpa osobná, čiže prípravok sa pomerne často objednáva aj cez internet, nachádza sa v sortimente viacerých eshopov.

  Garsin pochopiteľne nájdete aj v lekárňach, ide o pomerne populárnu a vyhľadávanú značku. V každej väčšej lekárni ho viete kúpiť a obvykle býva aj skladom, pričom na výber máte štandardné kamenné lekárne alebo modernejší spôsob, nákup v online lekárni.

  INTERNETOVÁ LEKÁREŇ AKO NAJ VOĽBA

  Kúpa Garsinu v internetovej lekárni je najlepšou voľbou z pohľadu kombinácie pohodlia, jednoduchosti a zároveň aj zachovania určitého stupňa odbornosti. Prípravok nájdete väčšinou vždy skladom v dostatočnom počte a kuriér vám ho doručí domov aj do 1 či 2 dní.

  Online objednávka, doprava a doručenie

  Ak ste sa rozhodli Garsin vyskúšať a chceli by ste si ho zakúpiť pohodlne a výhodne zároveň môžete tak spraviť práve v internetových lekárňach. Objednávku odošlete za pár minút z mobilného telefónu, tabletu alebo pokojne aj z klasického počítača.

  Celý postup možno zhrnúť do týchto krokov:

  • Vložíte vybraný počet balení Garsinu do online košíka
  • Zadáte svoje meno, priezvisko, kontaktné údaje a adresu
  • Vyberiete si spôsob doručenia a typ platby
  • Objednávku odošlete a pri platbe vopred zaplatíte

  Pri platbe máte totiž v prípade objednávky cez internet možnosť platiť nielen v hotovosti priamo kuriérovi pri prebratí zásielky, ale aj možnosť platiť vopred cez internet banking alebo platobnou kartou online. Navyše, viacero väčších online lekární, ako napríklad DrMax, vám ponúka aj dopravu zdarma alebo za zvýhodnených cenových podmienok.

  Garsin: skúsenosti, cena, vedľajšie účinky a kde kúpiť
  • Pôsobenie na kontrolu hmotnosti
  • Podpora metabolizmu tukov
  • Vplyv na chuť do jedla
  20,99 €14,49 €
  Do obchodu

  Najčastejšie otázky

  Pokiaľ ide o praktické užívanie, dávkovanie, pôsobenie či iné vlastnosti prípravku Garsin, mnoho užívateľov sa o prípravok zaujíma z tohto pohľadu ešte pred jeho kúpou. Vidno to na rôznych diskusiách, či už ide o známe fórum Modrý koník, alebo aj o rôzne komentáre v online lekárňach priamo k tomuto výživovému doplnku.

  Nakoľko ide o dôležité otázky, prinášame prehľad tých najčastejších:

  Kedy by sa mali dostaviť prvé vplyvy na hmotnosť?

  Účinok na hmotnosť je v prípade Garsinu, podobne ako aj iných prípravkov s prírodným zložením, veľmi individuálny. Ak ide o prvé viditeľné výsledky, tie by sa mali dostaviť počas prvého mesiaca používania, väčšinou pre viditeľnejšiu zmenu treba dlhšie dávkovanie.

  Akým spôsobom je najlepšie nastaviť dávkovanie?

  V prípade krátkodobejšieho užívania niekoľko týždňov je možné užívať 1 kapsulu s opakovaním 2 až 3 krát za deň, najlepšie vždy pred jedlom, čiže pred raňajkami, obedom a večerou. V prípade dlhodobejšieho užívania sa odporúča dávka 1 kapsula denne.

  Odlišuje sa Garsin niečím významným oproti svojej konkurencii?

  Áno, ide hlavne o kvalitu surovín a celý postup výroby. Značka Garsin je založená jednak na čisto prírodných látkach, ktoré prechádzajú pravidelnou kontrolou, zároveň je celý výrobný proces výsledkom HACCP a vedeckých poznatkov z hľadiska vstrebateľnosti látok.

  Obsahuje prípravok aj nejaké alergény a problémové zložky?

  Pokiaľ ide o známe alergény, nemusíte sa ničoho obávať, Garsin napríklad neobsahuje lepok a ani iné problematické látky. Čo sa týka pomocných a doplnkových látok, v tomto ohľade má prípravok štandardné zloženie, použité sú napríklad želatína či stearan horečnatý.

  Skúsenosti s tabletkami Garsin

  Vzhľadom na to, že Garsin patrí medzi tabletky určené na chudnutie, sú skúsenosti užívateľov s týmto prípravkom pozitívne. Nie u každého síce pomáha v rovnakej intenzite a rovnakom čase, ale väčšina referencií a recenzií je kladná. Platí to tak pre zlepšenie metabolizmu, ako aj pre zníženie chuti na jedlo.

  Práve v týchto dvoch oblastiach má prípravok, hlavne pri dlhodobejšom a pravidelnom dávkovaní, najlepšie výsledky. Vďaka nim dochádza k priaznivému pôsobeniu na hmotnosť a jej postupné znižovanie.

  Garsin: skúsenosti, cena, vedľajšie účinky a kde kúpiť
  • Pôsobenie na kontrolu hmotnosti
  • Podpora metabolizmu tukov
  • Vplyv na chuť do jedla
  20,99 €14,49 €
  Do obchodu

  Medzi pozitíva Garsinu, okrem skúseností s účinnosťou z praxe, možno zaradiť aj jednoduché dávkovanie, minimum nežiaducich vplyvov, flexibilné užívanie podľa doby a samozrejme čisto prírodné zloženie. Výsledkom je tak prirodzené pôsobenie na hmotnosť. Jediným menším mínusom je obmedzený výber veľkostí balenia.

  Zhodnotenie

  Záverečné zhodnotenie Garsinu je teda, aj na základe skúseností užívateľov z praxe, veľmi pozitívne. Prípravok má kvalitné zloženie, dobrý pomer ceny a účinnosti a podľa referencií aj pozitívne výsledky na chudnutie. Tam však jeho pozitívna určite nekončia.

  Medzi ďalšie dôležité benefity Garsinu patria:

  • komplexné pôsobenie na metabolizmus aj chuť do jedla
  • možnosť dlhodobého užívania bez problémov
  • flexibilné dávkovanie počas celého dňa
  • dostupnosť bez predošlej návštevy u lekára

  S komplexným zložením, ktoré pozostáva z čisto prírodných látok, súvisí aj komplexné pôsobenie Garsinu. Ide jednak o vplyv na energetický metabolizmus a príjem kalórií, ale aj o spaľovanie tukov a taktiež zníženie chuti do jedla.

  Výsledkom je tak naozaj lepšia kontrola hmotnosti a pri dlhodobejšom braní kapsúl aj jej zníženie. Prípravok je možné získať v každej väčšej a známejšej lekárni a keďže jeho predaj nie je podmienený receptom či predpisom, bez problémov si ho viete objednať z online lekárne. Priamo z domu, pohodlne, rýchlo a výhodne.

  Garsin: skúsenosti, cena, vedľajšie účinky a kde kúpiť
  • Pôsobenie na kontrolu hmotnosti
  • Podpora metabolizmu tukov
  • Vplyv na chuť do jedla
  20,99 €14,49 €
  Do obchodu
  FARMAKOLOGICKÉ UPOZORNENIE

  Garsin je potravinový a výživový doplnok s obsahom L-karnitínu, konjugovanej kyseliny linolovej, vitamínu C a extraktov z garnície kambodžskej, zelenej kávy, zeleného čaju, acai a horkého pomaranča. Počas užívania dodržiavajte doporučené dávkovanie a neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

  Garsin: Tabletky na chudnutie, kontrolu hmotnosti, metabolizmus a vplyv chuti do jedla
  Počet hlasov: 32 Priemer:4.7 (93.75%)
   Odporúčame
   Prečítajte si tiež
   Vaše postrehy
   Komentáre
   Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

   *