GS Eladen PREMIUM: Kapsuly na krásne vlasy, pevné nechty a hodvábnu pleť

GS Eladen PREMIUM: Kapsuly na krásne vlasy, pevné nechty a hodvábnu pleť
 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti
 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti

Chceli by ste podporiť zdravie a krásu svojich vlasov, nechtov či pleť? Hľadáte prípravok, ktorý vám prirodzene pomôže napríklad na pružnosť pokožky, obnovu vlasov alebo spevnenie nechtov? Ak ste odpovedali na obe otázky áno, pre mnohých ľudí je riešením GS Eladen PREMIUM, výživový doplnok s aminokyselinami, vitamínmi a minerálmi.

Okrem kombinácie zaujímavých aktívnych zložiek ponúka pre užívateľov tento doplnok výživy aj jednoduché dávkovanie, možnosť dlhodobého užívania a minimum vedľajších účinkov. Ak chcete spoznať prípravok o niečo bližšie, táto recenzia je tu pre vás.

Výrobca a pôvod

Výrobcom, držiteľom rozhodnutia aj dodávateľom prípravku je spoločnosť Green Swan Pharmaceuticals. Ide o renomovanú značku, ktorá vznikla v roku 1997 a pôvodne sídlila vo Veľkej Británii. Neskôr sa presunula do Prahy a odtiaľ pôsobí v celom okolitom regióne.

Firma sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou liekov, liečiv, výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok. V celom procese využíva prírodné suroviny, overené skúsenosti, špičkové technológie ale aj pokrok a inovácie. V portfóliu spoločnosti možno nájsť všetky dôležité kategórie produktov od vitamínov až po prípravky so špecializovanými vplyvmi.

Zloženie, účinné látky

Pokiaľ ide o zloženie, práve široké zastúpenie aktívnych látok je jednou z najsilnejších stránok GS Eladen PREMIUM. Receptúra prípravku je zložená z kombinácie aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov a minerálov, ktoré spoluvytvárajú synergický efekt.

Tu je stručná charakteristika a predstavenie jednotlivých zložiek:

 • Aminokyseliny: Ak ide o aminokyseliny, základom je  L-metionín. Ide o aminokyselinu obsiahnutú v bielkovine zvanej keratín, ktorá tvorí základ pokožky, vlasov aj nechtov. Aminokyselinu nevie organizmus syntetizovať, preto je odkázaný na jej príjem z potravy, prípadne z doplnkov výživy. Látka je dôležitá pre rast vlasov či zdravý metabolizmus tukov a podporuje aj funkciu a zdravé fungovanie pečene.
 • Rastlinné extrakty: Druhou skupinou zložiek obsiahnutých v prípravku GS Eladen PREMIUM sú rastlinné extrakty. Zastúpený je tu olej z požltu farbiarskeho, čo je rastlina obsahujúca nenasýtené mastné kyseliny podporujúce vitalitu vlasov a jemnosť pokožky. Druhým extraktom je extrakt z prasličky roľnej, ktorá pomáha na cievy a ich stav, no aj na kvalitu a zdravie vlasov a obsahuje viaceré flavonoidy.
 • Vitamíny: V prípade vitamínu A ide hlavne o pôsobenie na elasticitu, sviežosť a jemnosť kože. V prípravku sú aj vitamíny skupiny B, konkrétne biotín, kyselina pantoténová, tiamín, riboflavín a vitamín B6, ktoré ovplyvňujú látkovú premenu všetkých buniek v tele, vrátane pleti, vlasových korienkov a nechtového lôžka. Biotín je navyše dôležitý pre činnosť buniek zvaných keratinocyty, ktoré sú zodpovedné za obnovu pleti a vlasov.
 • Minerály: Nemenej dôležitou súčasťou GS Eladen PREMIUM sú aj minerály, konkrétne zinokmeď. Prvý menovaný má pomerne významné postavenie v organizme, ide o známy minerál na svaly aj kĺby, pomáha tiež proti akné, na pleť, stav vlasov a tiež stav nechtov. Meď sa zas podieľa na udržaní zdravej a prirodzenej farby vlasov a proti ich predčasnému starnutiu a podieľa sa na tvorbe kožného pigmentu melanínu.

Dávkovanie a užívanie

Prípravok GS Eladen PREMIUM treba užívať presne podľa inštrukcií obsiahnutých v príbalovom letáku alebo na obale prípravku. Ak vám lekár či lekárnik neodporučia iný spôsob dávkovania a užívania, držte sa toho, čo je napísané v príbalovej informácii.

Počas dávkovania neprekračujte odporúčané dávkovanie, kľúčom k čo najlepšiemu pôsobeniu všetkých aktívnych zložiek a látok je pravidelné a dlhodobejšie užívanie každý deň v rámci odporúčanej dávkovacej schémy. Podľa potreby alebo efektu na vlasy, kožu či nechty je možné zopakovať kúru aj viac krát. Nepoužívajte namiesto pestrej stravy.

Uchovanie a skladovanie

Keďže GS Eladen PREMIUM má formu štandardných kapsúl balených v blistroch, prípravok nie je vôbec náročný na podmienky týkajúce sa jeho skladovania. Výrobca v tomto ohľade neudáva žiaden špeciálny režim, základom je prípravok skladovať mimo dosah detí.

Okrem toho by ste sa mali držať nasledovných podmienok:

 • kapsuly ponechajte až do momentu užitia v pôvodnom blistrovom obale
 • prípravok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a ani mrazu
 • uchovajte ho na suchom mieste pri izbovej teplote od 10 do 25 °C
 • sledujte dátum spotreby na obale, po tomto dátume už kapsuly neužívajte

GS Eladen PREMIUM

 • Pôsobenie na vlasy
 • Vplyv na pokožku a pleť
 • Účinky na nechty

Účinky, indikácie a použitie

Ako už vidno aj podľa obalu prípravku, GS Eladen PREMIUM je určený na podporu zdravého stavu a fungovania pokožky, vlasov a nechtov. Koniec koncov, tomu zodpovedá aj kombinácia jednotlivých aktívnych látok a synergia ich vplyvov.

Pôsobenie GS Eladen PREMIUM a jeho zložiek je v týchto oblastiach:

Pôsobenie na vlasy

Prvým dôležitým účinkom je pôsobenie na vlasy. Aminokyseliny, minerály, vitamíny aj rastlinné extrakty obsiahnuté v GS Eladen PREMIUM pomáhajú na kvalitu a vzhľad vlasov, podporujú ich obnovu a rast, pôsobia proti lámaniu, štiepeniu a vypadávaniu, zlepšujú ich pevnosť a lesk a udržiavajú sýtosť ich prirodzeného sfarbenia.

Vplyv na pokožku a pleť

Druhým typom pôsobenia látok obsiahnutých v prípravku je vplyv na pokožku a pleť. Ide predovšetkým o podporu obnovu buniek pokožky, zlepšenie pevnosti a vypnutia pleti, zvýšenie pružnosti kože a podpora tvorby kožného pigmentu melanínu. Aktívne látky pomáhajú aj na udržiavanie pokožky v prirodzenej sviežosti a jemnosti.

Účinky na nechty

Nemenej dôležitou oblasťou, kde jednotlivé látky GS Eladen PREMIUM pôsobia, sú aj nechty. Ide jednak o udržanie ich zdravého stavu, podpora krásy a vitality, vyživovanie nechtov, ich posilnenie a pôsobenie proti lámavosti či štiepeniu a podpora stavu nechtového lôžka vďaka stimulácii keratínu a keratinocytov.

Nežiaduce a vedľajšie účinky

Užívanie tohto výživového doplnku by sa malo zaobísť bez vážnejších vedľajších či nežiaducich účinkov, aspoň výrobca žiadne negatívne vplyvy a riziká neudáva. Základom bezproblémového užívania je dodržiavanie odporúčaného dávkovania.

Napriek tomu sa môže všeobecne vyskytnú jedno riziko a to:

 • precitlivená alebo alergická reakcia spojená napríklad s rastlinnými extraktmi alebo niektorými pomocnými zložkami, hoci toto riziko je ojedinelé

Kontraindikácie a možné interakcie

V prípade, ak sa rozhodnete kapsuly GS Eladen PREMIUM užívať, mali by ste sa ešte pred začiatkom dávkovania oboznámiť s niektorými podmienkami týkajúcimi sa kontraindikácií a možných interakcií. Nie vždy je totiž možné prípravok užívať.

Tu sú situácie a prípady, ktoré môžu byť príčinou možných rizík a komplikácií:

 • ak sa u vás objaví precitlivená alebo alergická reakcia, mali by ste dávkovanie GS Eladen PREMIUM prerušiť a poradiť sa s lekárom
 • to isté platí aj v prípade užívania prípravku v tehotenstve a pri kojení, hoci to výrobca nezakazuje, tiež sa najskôr spýtajte svojho lekára
 • prípravok nie je určený pre deti vo veku do 12 rokov, primárne je zameraný na dospelých, užívanie sa odporúča predovšetkým ženám
 • akákoľvek kombinácia GS Eladen PREMIUM s inými výživovými doplnkami či liekmi podobného typu podlieha konzultácii s lekárom

Balenie a cena

Zaujal vás GS Eladen PREMIUM a chceli by ste si ho kúpiť? Výrobca vám dáva na výber dve možné veľkosti balenia. Prvým typom balenia je GS Eladen PREMIUM s obsahom 30 kapsúl, ktorý vydrží pri riadnom dávkovaní jeden celý mesiac. väčšie balenie obsahuje 90 kapsúl, je označené ako 60 + 30 zdarma a vydrží až 3 mesiace.

Ak ste zvedaví na ceny jednotlivých balení, tu je ich stručné porovnanie:

 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti
 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti

Balenia sa od seba odlišujú iba počtom kapsúl, nie koncentráciou alebo zložením látok. Väčšie balenie sa oplatí viac z finančného hľadiska, vhodné je však hlavne vtedy, ak chcete absolvovať celú 3 mesačnú kúru a dosiahnuť tak optimálny efekt pôsobenia prípravku.

Kde kúpiť

Nakoľko je GS Eladen PREMIUM doplnkom výživy, ide o voľne predajný a voľne dostupný produkt. To v praxi znamená, že kúpa prípravku nie je viazaná na predpis alebo návštevu lekára, čo zvyšuje dostupnosť pri kúpe. Okrem lekární, kde je značka bežnou súčasťou ponuky, ju možno nájsť aj v niektorých eshopoch s podobnými prípravkami.

Najlepšou cestou je však kúpa práve v lekárni, hlavne v tej internetovej. Takýto nákup totiž spravíte z pohodlia domova, k dispozícii máte skladom všetky balenia prípravku a ceny v online lekárňach sú obvykle nižšie, ako v tých kamenných.

Online objednávka, doprava a doručenie

Objednať si tento, alebo aj iné doplnky výživy či prípravky dostupné bez predpisu, môžete bez akýchkoľvek ťažkostí v každej online lekárni. Dajte však prednosť tým, ktoré sú na trhu dlhšie, obvykle ponúkajú lepší zákaznícky servis.

Ten sa môže prejaviť aj jednoduchšou objednávkou:

 • Vložíte do online košíka to balenie, ktoré vám najviac vyhovuje
 • Zvolíte si spôsob platby a kuriérnu službu
 • Vyplníte svoje meno, priezvisko, kontakty a adresu
 • Na záver objednávku skontrolujete a môžete odoslať

Ako vidíte, objednanie GS Eladen PREMIUM je vecou niekoľkých minút. Veľmi rýchle je aj doručenie, podľa času objednania a konkrétnej lekárni to môže byť do 1 až 2 pracovných dní. Všetko vybavíte z pohodlia domova, pokojne aj cez svoj smartfón, a to dokonca vrátane platby. Väčšie a známejšie lekárne totiž ponúkajú aj platbu vopred platobnou kartou.

GS Eladen PREMIUM

 • Pôsobenie na vlasy
 • Vplyv na pokožku a pleť
 • Účinky na nechty

Najčastejšie otázky

Pokiaľ vás zaujíma niečo viac o GS Eladen PREMIUM z praktického hľadiska a doterajšie informácie vám nestačia, môžete navštíviť niektoré internetové fóra alebo diskusie. V nich rozoberajú užívatelia témy týkajúce sa dávkovania a užívania, pôsobnosti v praxi či to, čím sa odlišuje tento doplnok výživy od svojej konkurencie.

Toto sú otázky a dotazy, ktoré sú najčastejšie, spolu s odpoveďami:

Je prípravok GS Eladen PREMIUM určený iba pre ženy?

Nie, kapsuly môžu samozrejme užívať aj muži, pre ženy však prináša prípravok presne to, čo potrebujú pre podporu svojej prirodzenej krásy. Najviac pomôže ženám, ktoré majú vlasy oslabené z farbenia, ktoré majú problém s jemnosťou nechtov a stavom pleti.

Čo ponúka tento výživový doplnok oproti konkurencii?

Ide hlavne o široké zloženie a vhodne skombinované látky v optimálnej koncentrácii pre dosiahnutie čo najlepšej podpory stavu a zdravia vlasov, kože a nechtov. Prípravok obsahuje tzv. Strong Methionin Formulu, čiže extra vysoké množstvá metionínu a biotínu.

Ako dlho a ako často je možné GS Eladen PREMIUM užívať?

Hoci výrobca neudáva žiadne presné limity ohľadom doby a času užívania, všeobecne sa odporúča GS Eladen PREMIUM brať aspoň 3 mesiace bez prestávky. Potom si môžete spraviť napríklad mesiac prestávku a ak budete chcieť, celú kúru zopakovať.

Obsahuje GS Eladen PREMIUM aj nejaké alergény a problémové látky?

Ako udáva výrobca, výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy, čiže bez najznámejších alergénov, takže z tohto pohľadu je bezproblémový. Aj pomocné látky sú štandardného typu, či už ide o emulgátory, farbivá alebo obal kapsuly tvorený želatínou.

Skúsenosti s tabletkami

Skúsenosti a referencie ukazujú, že GS Eladen PREMIUM je známou značkou, po ktorej siahajú hlavne ženy a to prakticky bez nejakého väčšieho rozdielu z pohľadu veku. Vďaka tomu má prípravok dostatok recenzií na internete, či už ide o internetové diskusie, alebo o hodnotenia na portáloch typu Heureka.

Užívatelia si najviac pochvaľujú pôsobenie na vlasy, či už na zlepšenie ich stavu, pôsobenie proti lámaniu končekov, podporu rastu alebo zlepšenie sýtosti farby. Viditeľné sú aj účinky na zlepšenie jemnosti pokožky.

GS Eladen PREMIUM

 • Pôsobenie na vlasy
 • Vplyv na pokožku a pleť
 • Účinky na nechty

Prípravok pomáha aj na pružnosť pleti a zlepšenie jej vzhľadu. Pri dlhodobejšom užívaní sú všetky vplyvy na nechty, kožu aj vlasy ešte intenzívnejšie, aspoň podľa väčšiny skúseností. Užívatelia si pochvaľujú aj možnosť kúpy väčšieho balenia, ktoré vydrží celé tri mesiace užívania, čo je odporúčaná doba jednej kúry.

Zhodnotenie

Podľa referencií z praxe, kúpa GS Eladen PREMIUM nie je vôbec zlou voľbou, práve naopak, čoraz viac žien odporúča prípravok hlavne pre jeho komplexné pôsobenie na pleť, kožu, vlasy aj nechty, či už ide o ich zdravie alebo zlepšenie vzhľadu.

Okrem širokých účinkov ponúka prípravok aj tieto plusy:

 • koncentrované a vhodne skombinované zloženie
 • jednoduché dávkovanie len 1 kapsuly raz denne
 • bezproblémové užívanie bez vedľajších účinkov
 • bez prítomnosti problémových alergénov

Vďaka tomu, že GS Eladen PREMIUM je založený na extra vysokom množstve dôležitých aminokyselín a vitamínov, podporuje keratín aj iné látky dôležité pre zdravý stav pokožky, vlasov a nechtov, čo sa prejaví v praxi.

Veľkým plusom je aj dostupnosť značky, ide totiž o prípravok, ktorý si viete kúpiť bez predpisu či akejkoľvek indikácie od lekára. Nie ste teda odkázaní iba na nepohodlné hľadanie GS Eladen PREMIUM v kamenných lekárňach, výživový doplnok si viete objednať aj cez internet v niektorej z online lekární.

GS Eladen PREMIUM

 • Pôsobenie na vlasy
 • Vplyv na pokožku a pleť
 • Účinky na nechty

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

3.38

8 Hodnotení