Kompava ThermoFit: Spaľovač tukov a tabletky na energiu aj podporu metabolizmu

Kompava ThermoFit: Spaľovač tukov a tabletky na energiu aj podporu metabolizmu
 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti

Ak hľadáte overený spaľovač tukov, ktorý vám pomôže aj pri cvičení, nabudí vás energiou pre lepší fyzický výkon a pomôže aj na chudnutie, Kompava ThermoFit je prostriedkom, s ktorým má veľa užívateľov pozitívne skúsenosti. Ide o tabletky, ktoré sú doplnkom výživy, čiže suplement, s komplexným zložením a prirodzeným pôsobením.

V prípravku sa nachádza kombinácia rastlinných extraktov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín, ktoré majú overené pôsobenie na metabolizmus aj spaľovanie tukov. Naša recenzia vám Kompava ThermoFit predstaví a to vrátane referencií z praxe.

Výrobca a pôvod

Ako už hovorí aj samotný názov, prípravok ThermoFit je súčasťou portfólia známej značky Kompava. Ide o slovenskú spoločnosť, ktorá existuje ako obchodná firma od roku 1996, pričom vývoj a výrobu výživových doplnkov začala v roku 2002.

Spoločnosť je založená na výrobe kvalitných prípravkov s veľkým pokrytím rôznych oblastí, či už ide o doplnky výživy na špeciálne oblasti, produkty pre športovcov, ako aj prípravky pre všeobecnú podporu zdravého životného štýlu. Cieľom je prinášať kvalitné produkty, čo sa darí aj vďaka známym značkám ako napríklad Premium Colostrum a HypoFit.

Zloženie, účinné látky

Prípravok Biolactiv je založený na kombinácii 5 živých bakteriálnych kultúr a 7 vitamínov zo skupiny B. Okrem týchto aktívnych zložiek obsahujú kapsuly samozrejme aj pomocné a doplnkové látky, ktorých cieľom je prispieť k lepšej vstrebateľnosti prípravku.

Nakoľko je zloženie veľmi komplexné, aspoň v skratke si predstavíme najdôležitejšie látky:

 • Horký pomaranč: Extrakt z horkého pomaranču je v prípravku za účelom podpory trávenia, metabolizmu lipidov a ako prostriedok prispievajúci k zníženiu telesnej hmotnosti. Okrem toho je horký pomaranč považovaný za prírodnú náhradu efedrínov bez vedľajších účinkov.
 • Biela vŕba: Druhu zložkou obsiahnutou v Kompava ThermoFit je extrakt z bielej vŕby, konkrétne z jej kôry. Tá obsahuje viacero prospešných látok, ktoré sú považované za prírodnú alternatívu aspirínu a ktoré navyše výrazne zlepšujú spaľovanie tukov a znásobujú ho.
 • Zelený čaj: Extrakt zo zeleného čaju je dôležitý pre celkové povzbudenie organizmu a za účelom výrazného osvieženia hlavne počas pracovného výkonu alebo stresu. Zelený čaj má aj antioxidačné účinky a podporne vplýva na metabolizmus tukov, čím dopĺňa ostatné zložky.
 • Myrhovník: Súčasťou zloženia je aj extrakt z myrhovníka, čo je menší strom rastúci hlavne v Afrike. Rastlina sa využíva v kozmetickom priemysle. Dôvodom prítomnosti v prípravku je tzv. guggul extrakt, ktorý má antioxidačné účinky a zároveň pomáha spaľovať tuky.
 • Prírodný kofeín: Ako stimulant centrálnej nervovej sústavy a na podporu energie a výkonnosti je v prípravku Kompava ThermoFit obsiahnutý aj kofeín. Kofeín ovplyvňuje melatonín, krvný tlak, vylučovanie moču a pomáha na celkové povzbudenie.
 • Aminokyseliny: Súčasťou zloženia sú aj dve významné aminokyseliny a to L-karnitín a L-tyrozín. Prvá z nich zvyšuje fyzickú silu a výdaj energie, druhá stimuluje mozog a potláča únavu z fyzickej aktivity. Obe podporujú rýchlejšie a účinnejšie spaľovanie tukov.
 • Minerály: Poslednou skupinou účinných zložiek sú minerály. Ide o známy minerál selén, ktorý je antioxidantom, ale prispieva aj na imunitu a zdravý stav nechtov a vlasov, ale aj o chróm dôležitý pre metabolizmus makroživín a pre normálnu hladinu glukózy v krvi.

Dávkovanie a užívanie

Správne užívanie a dodržiavanie dávkovania je nevyhnutné pre dosiahnutie maximálneho efektu nielen na spaľovanie tukov, ale aj v iných oblastiach, ktoré Kompava ThermoFit pokrýva. Držte sa preto inštrukcií na obale a dávkovacej schémy od výrobcu.

Kapsulu štandardne prehltnite v celosti bez jej delenia alebo rozhrýzania, po užití dobre zapite vodou, aby vám neuviazla v krku. Neprekračujte v nasledovnom období maximálnu dennú dávku 4 kapsúl, účinok tým nezvýšite, dôležité je skôr pravidelné dávkovanie. Nepoužívajte Kompava ThermoFit namiesto pestrej a rozmanitej stravy.

Uchovanie a skladovanie

Prípravok ThermoFit od značky Kompava si nevyžaduje žiadne špeciálne pravidlá skladovania. Pre udržanie kvality kapsúl je dodržiavať správne teplotné podmienky, čiže chrániť prípravok pred mrazom, ale aj pred vysokými teplotami nad 25°C.

Okrem toho dbajte aj na dodržiavanie nasledovných zásad:

 • kapsule ponechajte v pôvodnej plastovej fľaštičke mimo dohľadu detí
 • nevystavujte prípravok vlhkosti, skladujte ho v suchu a mimo slnka
 • na obale nájdete dátum spotreby, po tomto dátume už výživový doplnok neužívajte
 • nespotrebovaný zvyšok kapsúl po dátume spotreby vráťte do lekárne, nevyhadzujte do odpadu

Kompava ThermoFit

 • Zvýšenie pocitu energie a vitality
 • Spaľovanie tukov

Účinky, indikácie a použitie

Pokiaľ ide o možnosti použitia Kompava ThermoFit, ide v prvom rade o spaľovač tukov, ktorého cieľom je podpora efektívnejšieho spaľovania lipidov aj s pomocou fyzickej aktivity. Zložky obsiahnuté v prípravku však majú aj širšie pôsobenie.

Tu je stručné predstavenie ich vplyvov a možných účinkov:

Metabolizmus a spaľovanie tukov

Prvým vplyvom je podpora spaľovania tukov a ich metabolizmu, ale aj celkovo pôsobenie na efektívnejší metabolizmus v organizme. Napríklad chróm podporuje metabolizmus makroživín všeobecne a udržanie hladiny glukózy v krvi.

Rastlinné extrakty, predovšetkým horký pomaranč a zelený čaj, zas vplývajú na látkovú premenu tukov. Spolu s pôsobením ostatných zložiek dochádza k celkovému posilneniu spaľovania tukov a sekundárne aj k účinku na telesnú hmotnosť.

Zvýšenie pocitu energie a vitality

Druhým dôležitým vplyvom, ktorý pociťujú užívatelia Kompava ThermoFit aj v praxi, je zvýšenie pocitu energie a celkovej vitality. Môžu za to tie zložky, ktoré majú stimulačné účinky a pôsobia povzbudzujúco na výkonnosť.

Tento účinok sa využíva pred náročnejšou fyzickou a športovou aktivitou. To je aj dôvod, prečo sa odporúča Kompava ThermoFit užívať napríklad pred tréningom alebo pohybom, nakoľko práve v týchto prípadoch zvyšuje vitalitu.

Nežiaduce a vedľajšie účinky

V súvislosti s užívaním Kompava ThermoFit by sa nemali vyskytnúť žiadne nežiaduce alebo vedľajšie účinky, samozrejme, pri dodržiavaní odporúčaní ohľadom dávkovania a tiež pri dodržiavaní podmienok stanovených pre možné kontraindikácie.

Všeobecne však treba, vzhľadom na zloženie, počítať s jedným rizikom:

 • ide o riziko precitlivenej reakcie alebo alergie na niektorý z rastlinných extraktov a výťažkov, avšak toto riziko je naozaj veľmi ojedinelé

Kontraindikácie a možné interakcie

Výživový doplnok Kompava ThermoFit je pomerne bezproblémový nielen z pohľadu možných nežiaducich javov, ale aj z pohľadu obmedzení v podobe kontraindikácií a interakcií. Stačí dodržiavať len niekoľko základných pravidiel.

Tu sú prípady a situácie, ktoré si vyžadujú vašu pozornosť:

 • prípravok nie je určený pre deti a dospievajúcich vo veku do 18 rokov, rovnako tak sa nesmie užívať v tehotenstve a počas dojčenia
 • počas užívania kapsúl nevystavujte pokožku UV žiareniu, hlavne pokiaľ ide o nadmerné slnenie sa alebo návštevy solária
 • prípravok je nevhodný pre osoby s neznášanlivosťou na acylpirín, rovnako tak výskyt alergickej reakcie na iné látky je prekážkou k užívaniu
 • Kompava ThermoFit je kontraindikovaný pre ľudí, ktorí trpia vysokým krvným tlakom, poruchou štítnej žľazy a chudokrvnosťou

Balenie a cena

Prípravok má podobu kapsúl balených v bielej plastovej fľaštičke s jednoduchým uzáverom. Výrobca uviedol na trh dve veľkosti balenia tohto produktu, štandardným balením je Kompava ThermoFit so 60 kapsulami, väčším typom je variant s 90 kapsulami, ktorý je označený aj ako 60 + 50 % grátis.

Tu sú ceny oboch balení a ich jednoduché porovnanie:

 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti

Pokiaľ ide o ceny Kompava ThermoFit, ako vidíte sami, väčšie balenie sa finančne oplatí viac a aj vzhľadom na možnosť dlhodobého dávkovania je preferovanou voľbou. Oproti konkurenčným prípravkom ponúka lepšie zloženie, takže sa vyplatí.

Kde kúpiť

Pokiaľ ide o to, kde je možné spaľovač tukov Kompava ThermoFit zakúpiť, dobrou správou je, že vzhľadom na charakter výživového doplnku je jeho dostupnosť naozaj veľmi dobrá. Prípravok býva súčasťou eshopov pre športovcov a so sortimentom podobných produktov, patrí do kategórie voľne predajných a voľne dostupných prípravkov.

Nájsť ho však môžete aj v lekárňach, predovšetkým v sortimente tých internetových. Kúpou týmto spôsobom získate optimálnu kombináciu ceny, pohodlného objednania a seriózneho prístupu.

Online objednávka, doprava a doručenie

Ak vás Kompava ThermoFit oslovil svojim zložením či zameraním pôsobenia a chcete si ho kúpiť v internetovej lekárni, celý postup je veľmi podobný bežnému nákupu v eshope. Vystačíte si pokojne s mobilným telefónom, stačí len pripojenie na internet.

Postup objednávky pozostáva z týchto 4 krokov:

 • Najskôr si vyberie veľkosť balenia, ktorú chcete
 • Potom vložíte Kompava ThermoFit do online košíka
 • Zvolíte si spôsob platby a typ dopravy k vám domov
 • Vyplníte svoje údaje a objednávku už len odošlete

Pokiaľ ide o rýchlosť vybavenia objednávky, väčšina online lekární odosiela zásielku ešte v ten istý deň, podľa typu kuriérnej služby tak môžete mať Kompava ThermoFit doma do 24 až 48 hodín. Lámať hlavu si nemusíte ani s registráciou v lekárni, nie je povinná. Zaobídete sa aj bez hotovosti, zaplatiť totiž viete aj vopred, či už platobnou kartou alebo prevodom.

Kompava ThermoFit

 • Zvýšenie pocitu energie a vitality
 • Spaľovanie tukov

Najčastejšie otázky

Chceli by ste vedieť niečo viac o praktickom užívaní, dávkovaní a účinnosti Kompava ThermoFit? Zaujímajú vás aj témy súvisiace s tým, akým spôsobom je optimálne prípravok používať? Tieto, ale aj mnohé iné záležitosti súvisiace s produktom riešia užívatelia vo viacerých diskusných skupinách.

Tu sú otázky a dotazy, ktoré obsahuje nejedno internetové fórum:

Kedy je najlepšie užívať Kompava ThermoFit v rámci dňa?

Výrobca odporúča užívanie jednak ráno, pred jedlom, čas druhej dávky je už individuálny, no treba sa riadiť dvoma pravidlami. Prvým je, aby ste druhú dávku neužívali po 16-tej hodine. Druhým, aby ste kapsule užili pred tréningom alebo nejakou pohybovou aktivitou.

Je možné dávkovanie aj dlhšie obdobie, napríklad viac týždňov?

Áno, výrobca neobmedzuje užívanie z časového hľadiska, takže Kompava ThermoFit je možné dávkovať aj dlhodobejšie. Dôležité je ale neprekračovať dávkovanie a v prípade dlhodobého užívania brať kapsuly spoločne so spomínanou fyzickou aktivitou.

Pomôže mi Kompava ThermoFit napríklad aj na chudnutie?

Prípravok je z kategórie spaľovačov tukov, ktoré majú vplyv aj na metabolizmus lipidov. Podľa zverejnených skúseností ho užívatelia používajú aj na podporu chudnutia, ale nejde o klasické tabletky na chudnutie, tento účinok je dosiahnutý sekundárne.

Akým spôsobom možno podporiť ešte účinnosť prípravku?

Prípravok Kompava ThermoFit sa odporúča využívať v rámci podpory zvýšenia energie a vitality počas fyzickej aktivity, napríklad tréningu, cvičenia alebo zvýšeného pohybu. Práve týmito činnosťami je možné zlepšiť spaľovanie tukov a celkovo metabolizmus.

Skúsenosti s tabletkami

Kompava ThermoFit je známou značkou a to hlavne pre ľudí, ktorí pravidelne športujú, cvičia, chodia na tréningy alebo vyvíjajú inú fyzickú aktivitu. Spolu s ňou je totiž tento spaľovač tukov podľa zverejnených referencií naozaj účinný, no nielen v tejto oblasti, ale vďaka širokému zloženiu aj v iných.

Medzi najviac pozorované pozitívne vplyvy a účinky patria zvýšenie pocitu energie a vitality, zrýchlenie metabolizmu celkovo a komplexné povzbudenie organizmu, či už z pohľadu fyzickej výkonnosti, alebo aj mentálnej.

Kompava ThermoFit

 • Zvýšenie pocitu energie a vitality
 • Spaľovanie tukov

Kladne hodnotený je tiež výber z viacerých balení a dobrý pomer ceny, veľkosti balenia a pôsobenia v praxi. U niektorých ľudí môže však nastať nadmerné potenie, hlavne vtedy, ak je prípravok používaný bez zvýšenia fyzickej aktivity. Ide o jediné menšie mínus, ktoré spomínajú užívateľské recenzie.

Zhodnotenie

Na základe spomínaných skúseností a pozitívnych referencií je možné Kompava ThermoFit odporúčať ako veľmi kvalitný spaľovač tukov aj prostriedok na zvýšenie energie a výkonnosti. Pochopiteľne, u každého môže mať individuálnu silu účinku.

Medzi prednosti Kompava ThermoFit patria:

 • ide o známu a dlhodobo overenú značku
 • kúpa je jednoduchá, objednanie je možné aj online
 • prípravok má komplexné zloženie a komplexné pôsobenie
 • na výber sú dve veľkosti balenia produktu

Forma kapsúl určených na perorálne užívanie s presným dávkovaním je veľmi pohodlnou, čo tiež prispieva k popularite prípravku. Tým najdôležitejším dôvodom, prečo ľudia po produkte siahajú, je však jeho úspešnosť, čo dokumentujú aj pozitívne skúsenosti.

Nie je ich málo a mnoho užívateľov dokonca produkt odporúča aj ďalej, čo je asi najlepšia možná reklama. Plusom je jednoduchá kúpa, keďže ide o doplnok výživy, čiže o voľno predajný prípravok. Kompava ThermoFit si tak viete kúpiť aj cez internet, napríklad v známej online lekárni [lekaren] s výhodnou cenou aj doručením.

Kompava ThermoFit

 • Zvýšenie pocitu energie a vitality
 • Spaľovanie tukov

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.57

60 Hodnotení