Módne kabelky a doplnky, ktoré podčiarknu štýl každej ženy: Toto sú trendy roka 2021

Vyzerá to nádejne – už onedlho vylezieme z našich obývačiek, v ktorých sme sa schovávali uplynulé mesiace a budeme mať šancu predviesť svoje outfity aj inde ako počas konferenčného firemného hovoru. Aby ste na túto chvíľu boli poctivo pripravené, prinášame vám horúce trendy zo sveta módnych kabeliek a doplnkov, pri ktorých sa určite nepopálite.

Funkčnosť alebo štýl? Dámske ľadvinky spĺňajú oboje

Začali ako bezpečnostné tašky, v ktorých naši otcovia na dovolenke pravidelne lovili chorvátske kuny, aby nám na dovolenke mohli kúpiť zmrzlinu. Boli veľké, neforemné, a legenda hovorí, že tí najšikovnejší do nej okrem peňazí, dokladov a kľúčov od auta dokázali nabaliť aj desiatu pre celú rodinu. Dnes sú senzáciou na svetových mólach a skombinujete ich aj s luxusnými lodičkami.

Od veľkolepého návratu ľadviniek už ubehol nejaký ten rok, ale stále ani zďaleka nepovedali posledné slovo. Dámske ľadvinky sa stali praktickým módnym doplnkom, ktorý okorení každý street outfit a pritom bezpečne ochráni všetky drahocennosti. Každá módna značka už má na trhu svoju originálnu kolekciu, takže nájsť vysnívaný kúsok, ktorý presne zapadne do vášho štýlu, nebude žiadny problém.

Horúcim trendom tohto roka sú najmä kožené dámske ľadvinky, ktoré sú na nerozoznanie od elegantných značkových kabeliek. Krok vedľa však neurobíte ani so športovými imidžovkami.

Pri výbere správnej ľadvinky sa nebojte naplno prejaviť svoju kreativitu – jedinou podmienkou je, aby ste ju hanblivo neskrývali. Mala by sa stať neprehliadnuteľnou súčasťou vášho outfitu. Nechajte svoj módny kúsok zažiariť!

Chcete upútať trendovým doplnkom? Zvýraznite svoj pás a nebojte sa utrhnúť z reťaze

Mnoho žien sa opaskom vyhýba, lebo sú presvedčené, že im nepristanú. A pritom iba stačí vybrať správny tvar a vedieť, ako ho nosiť. Široký opasok okolo pása je opäť v móde a vy by ste to mali okamžite využiť – polichotí vašej postave, nechá vyniknúť krivky (v tom dobrom zmysle) a vášmu outfitu dodá elegantný nádych.

Pri predvádzaní tohtoročných trendov to na svetových mólach aj štrngalo. Na modelkách sa hompáľali retiazky všetkých tvarov a veľkostí. Je len na vás, či sa rozhodnete pre retiazkovú bižutériu, opasok alebo dáte priestor svojej kabelke.

Dámska kabelka na každú príležitosť? Dajte šancu shopperke

Aj vy máte tú jednu kamarátku, ktorá má vždy poruke všetko, čo potrebujete? Od tabletiek od bolesti, vreckoviek, cez deodorant až po lak na vlasy? Aj ona objavila čaro shopperky.

Minikabelky sú šik, ale okrem peňaženky, smartfónu a rúžu do nich veľa neschováte. Veľké tašky sú trendy a pritom veľmi užitočné pomocníčky. Oceníte ich najmä vtedy, keď si po práci zvyknete skočiť na nákup alebo zacvičiť. Letnou alternatívou môže byť aj hlboká plážová taška z prírodných materiálov. Ak rozmýšľate nad novým kúskom, široký výber veľkých dizajnových kabeliek nájdete na eobuv.sk.

Po roku izolácie sa s tohtoročnými trendami roztrhlo vrece, ale najväčším je v poslednej dobe udržateľnosť. Niektoré výstrelky zhasnú rovnako rýchlo ako vzplanuli, a preto si v módnom rybníčku ulovte najmä také, ktoré budú dokonale korešpondovať s vaším štýlom a využijete ich aj o pár sezón.

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.00

2 Hodnotení