Paco Rabanne 1 Million: Štýlová pánska toaletná voda s drevito-korenenou vôňou

Paco Rabanne 1 Million
 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti
 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti
 • Overení predajcovia
 • Najnižšie ceny na trhu
 • Sledovanie dostupnosti

Aj všedný deň sa môže stať niečím výnimočným, stačí si len zvoliť štýlovú vôňu Paco Rabanne 1 Milion. Každý úspešný a ctižiadostivý muž potrebuje dať najavo svoju originalitu a šarm, s touto toaletnou vodou to nebude pre vás žiadny problém. Pomôžu vám s tým bohaté zloženie a kombinácia viacerých podmanivých alebo intenzívnych vôní.

Hoci parfum bol uvedený na trh už v roku 2008, dodnes patrí k dominantným artiklom značky Paco Rabanne. To ukazuje nielen na komerčný úspech, ale najmä na pozitívne skúsenosti mužov s jeho esenciou. Táto recenzia sa naň preto pozrie trocha bližšie.

O značke, výrobca a pôvod

Značka Paco Rabanne je známa ako módna značka založená v roku 1966 španielskym architektom Pacom Rabannem. Zo sveta módy je už len na skok do sveta kozmetiky, čo sa potvrdilo aj v tomto prípade a značka sa stala symbolom kvalitných parfumov.

Práve model 1 Million je dnes už ikonickou vlajkovou loďou celej značky a stal sa legendou po celom svete. Sortiment kozmetických produktov obsahuje parfumy, parfumované vody či toaletné vody pre mužov aj ženy každej vekovej kategórie, v ponuke sú aj deodoranty či telové mlieka, samozrejme s dôrazom na kvalitu bez ďalších kompromisov.

To, že práve vône sa stali najznámejším artiklom mimo módneho tovaru, nie je náhoda. Každý, kto hľadá intenzívne vzrušenie a originálne kombinácie pre zvýraznenie svojej krásy, šarmu a jedinečnosti, skôr či neskôr určite skúsi parfumy Paco Rabanne.

Zloženie Paco Rabanne 1 Million

Toaletná voda Paco Rabanne 1 Milion je synonymom mužskosti, sebavedomia a originality. Kombinuje zmyselné korenisté zložky s ovocnými, drevitými a kvetinovými esenciami, výsledkom čoho sú svieži chlad energie aj podmanivé tóny horúcej vášne.

Tu sú jednotlivé zložky parfumu pri rozdelení podľa častí:

 • Hlava: Okamžite po aplikácii parfumu zacítite osviežujúcu kombináciu mäty, grapefruitu a mandarínky, ktoré tvoria hlavu Paco Rabanne 1 Milion. Vďaka tomu získate okamžite náboj energie, ktorý rozprúdi vaše zmysly aj telo a zdôrazní mužskú nespútanosť a výkonnosť. Táto ovocná kombinácia spolu s mätou nepôsobí vôbec rušivo, práve naopak, je veľmi harmonická a vytvára zaujímavú synergiu, ktorou vás parfum očarí už od prvých minút.
 • Srdce: Srdcom toaletnej vody Paco Rabanne 1 Milion je korenistá kombinácia škorice, ruže a vôňa bielej kože. Hrejivá škorica povzbudzuje všetky zmysly, zatiaľ čo pôvabná a jemná ruža podčiarkne šarmantné tóny, ktorým sa len ťažko odoláva. Vôňa bielej kože dotvára celkový dojem parfumu, ktorý by mal zvýrazniť mužskú dominanciu, ktorá je symbolom synergie viacerých elementov od rozhodného až po chlapčensky nesmelý.
 • Základ: Pokiaľ ide o zloženie základu parfumu, tu prevládajú drevité vône Paco Rabanne 1 Milion. Snúbia sa tu teplé tóny ambry s upokojujúcou vôňou pačuli, doplnené tiež o arómu kože, čo zvyšuje zmyselnosť zážitku aj dlhé hodiny po aplikácii parfumu. Omámte svoje okolie esenciou týchto zaujímavých drevín, ktorá podčiarkne synergiu medzi chladnou energiou a horúcou vášňou. Ide o vyjadrenie typickej charizmy parfumu.

Vzhľad a určenie Paco Rabanne 1 Million

To, čím vás parfum Paco Rabanne 1 Milion zaujme už na prvý pohľad, je jeho obal. Ak si aj odmyslíme zlatú škatuľku s veľkým označením 1 Milion, samotný flakón má exkluzívny a doslova nezameniteľný dizajn. Zdôrazňuje luxus aj sebavedomie naraz.

Luxusný a elegantný obal obsahuje na prednej strane označenie modelu parfumu a značku Paco Rabanne, rovnako tak je tu označenie objemu. Typické logo 1 Million je v grafickom prevedení a podčiarkuje exkluzivitu tohto parfumu a jeho zloženia. Toaletná voda je určená pre mužov prakticky na celodenné nosenie, jej vôňa pretrvá niekoľko hodín.

Uchovanie a skladovanie Paco Rabanne 1 Million

Paco Rabanne 1 Milion je kozmetickým produktom, ktorého správne skladovanie a uchovanie do veľkej miery ovplyvňuje výslednú kvalitu a dojem po aplikácii. Parfum skladujte mimo dosahu malých detí, aby neprišlo k jeho náhodnému otvoreniu alebo použitiu.

Okrem toho sa držte tiež nasledujúcich zásad uchovania:

 • skladujte parfum na suchom mieste mimo vlhkosti a mimo kúpeľne
 • chráňte flakón pred priamym slnečným žiarením, ale aj pred mrazom
 • ideálne je skladovanie pri izbovej teplote, najviac do 25 stupňov Celzia
 • pri správnom skladovaní je parfum použiteľný obvykle po dobu 2 rokov

Paco Rabanne 1 Million

 • drevito-korenená vôňa
 • pre cieľavedomého muža
 • vhodná na každodenné nosenie

Použitie a vôňa Paco Rabanne 1 Million

Kombinácia vôní, ktoré ponúka Paco Rabanne 1 Milion, je výsledkom spolupráce troch veľmi známych a renomovaných odborníkov z oblasti parfumérie. Táto toaletná voda bola vytvorená Christophom Raynaudom, Olivierom Pescheuxom a Michelom Girardom.

Ide o drevito-korenenú vôňu, ktorá ponúka viaceré esencie:

Osvieženie ovocím a tiež energickou mätou

Ovocné osvieženie hneď na úvod, ktoré prenikne až do tých najhlbších zmyslov, presne to je Paco Rabanne 1 Milion. Kombinácia mandarínky a grapefruitu vám dá energiu, ktorá však nie je vôbec príliš dráždivá, aj keď ide o typické citrusové tóny. Všetko zjemní mäta, ktorá je esenciou doslova s vitálnym nábojom a symbolom mužskej sily a šarmu.

Intenzívna sila korenia spoločne s drevom

Po úvodnom osviežení vám Paco Rabanne 1 Milion prináša kombináciu, ktorá rozprúdi krv v žilách a umocní vo vás túžbu po dobrodružstve spojenom s charizmou a eleganciou. Škorica v kombinácii s tónmi bielej kože a podmanivou silou vône ruží je omračujúca bez ohľadu na to, čo práve robíte a kde ste. Intenzita drevín a korenia v jednom!

Podmanenie ambrou a vášňou mužskej kože

Tým najdlhším dojmom, ktorý parfum Paco Rabanne 1 Milion po aplikácii zanechá, je vášeň kombinujúca teplé tóny ambry, kože a pačuli. Jemná a sladká vôňa, ktorej dominujú tóny typické pre mužské esencie spojené s arómou pokožky, je presne tým dôvodom, pre ktorý je tento parfum tak obľúbený. Vášeň a sebavedomie majú veľmi zreteľnú vôňu.

Kontraindikácie a možné interakcie Paco Rabanne 1 Million

Zloženie toaletnej vody Paco Rabanne 1 Milion je bez nejakých rizikových súčastí, či už ide o samotný základ parfumu, ktorý je tvorený liehom, alebo o nejaké extrakty z drevín, rastlín, ovocných plodov či korenín. Parfum neobsahuje nadmerne dráždivé látky.

Nastať však môžu 2 situácie, na ktoré si treba dať pozor:

 • v prvom rade ide o aplikáciu mimo pokožku alebo oblečenie a to na miesta, kde by mohlo prísť k podráždeniu, napríklad rôzne slinizce, oči alebo aj tvár
 • v prípade, ak sa u vás vyskytne začervenanie, svrbenie alebo pálenie pokožky na mieste aplikácie, môže sa jednať o alergickú alebo precitlivenú reakciu

Balenie a cena Paco Rabanne 1 Million

Toaletná voda Paco Rabanne 1 Milion je v prestížnom balení, pre ktoré je typické zlaté farebné zafarbenie. Týka sa to tak papierovej škatuľky, ktorá je v zlatej kombinácii, ako aj samotného flakónu, kde je kombinácia zlatej a elegantnej štýlovej farby v lesklom prevedení. Parfum spoznáte podľa obalu už na prvý pohľad jeho robustným telom.

Tu je kompletný výber jednotlivých balení podľa objemu:

Paco Rabanne 1 Million

 • drevito-korenená vôňa
 • pre cieľavedomého muža
 • vhodná na každodenné nosenie

Hoci na prvý dojem nie je výber balení podľa veľkosti až tak bohatý, napríklad chýba nejaké menšie balenie, ako 50 ml, plusom je naopak to, že najväčšie balenie je 200 m. V spojení s tým, že Paco Rabanne 1 Milion je už overená značka, je to výhodou.

Kde kúpiť Paco Rabanne 1 Million

Exkluzívna toaletná voda Paco Rabanne 1 Milion nie je dostupná v bežnom obchode, aby ste si ju zakúpili, musíte navštíviť parfumériu zameranú na kvalitnejšie vône a kozmetiku. Okrem osobnej návštevy v kamennej predajni nájdete parfum aj v internetových eshopoch, napríklad ako je parfuméria Notino. Tá ponúka samozrejme aj ďalšie značky.

Výhodou nákupu v Notine je skutočnosť, že hoci dominantnú časť jej sortimentu tvoria parfumy, nájdete tu aj široký sortiment telovej, vlasovej a pleťovej kozmetiky a to pre každý účel. O parfumoch, vrátane Paco Rabanne 1 Milion, sa dozviete všetky podstatné informácie a skladom sú všetky balenia, takže nemusíte čakať a ihneď nakupujete.

Paco Rabanne 1 Million

 • drevito-korenená vôňa
 • pre cieľavedomého muža
 • vhodná na každodenné nosenie

Online objednávka, doprava a doručenie

Nakupovanie cez internet v internetovej parfumérii Notino je veľmi jednoduché a celý postup je intuitívni bez ohľadu na to, či máte s online nákupmi skúsenosti. Eshop ponúka prehľadnú objednávku tak cez internet, ako aj cez mobil, všetko trvá pár minút.

Celý proces nákupu by sa dal zhrnúť aj touto postupnosťou:

 • Vyberte si veľkosť balenia Paco Rabanne 1 Milion podľa potreby
 • Zadajte svoje údaje na doručenie, ak máte, môžete vložiť zľavový kód
 • Vyberte spôsob doručenia a kuriérnu službu, balík viete aj poistiť
 • Zvoľte si typ platby, objednávku ešte raz skontrolujte a len odošlite

V prípade, ak chcete, môžete si nechať doručiť zásielku do jednej z kamenných predajní Notino, ale samozrejme, najviac využívané je doručenie kuriérnou službou priamo k vám domov, napríklad GLS alebo SPS kuriérom. V Bratislave ponúka eshop aj večerné doručenie. Osobne si viete zásielku prebrať aj v Parcelshope, Zásielkovni a Balíkomate.

Paco Rabanne 1 Million

 • drevito-korenená vôňa
 • pre cieľavedomého muža
 • vhodná na každodenné nosenie

Pri platbe môžete využiť klasicky hotovosť, napríklad na predajni a u kuriéra, no aj platobnú kartu, napríklad pri vyzdvihnutí zásielky z odberného miesta. Zaplatiť sa dá aj vopred a cez internet, už spomínanou platobnou kartou, no aj cez internet banking a bankovým prevodom. Možností platby je na výber teda pomerne dosť, balík si viete aj poistiť.

Najčastejšie otázky

Ak ide o Paco Rabanne 1 Million, tento parfum púta pozornosť nielen svojou kvalitou alebo značkou, ale aj záujmom mužov oň. Vidno to na internetových fórach a v diskusii v eshopoch pod parfumom, muži sa pýtajú viacero praktických otázok ohľadom jeho použitia, aplikácie alebo vôní. Odpovede na mnohé z nich sú v mnohom užitočné pre každého.

Toto sú odpovede na najčastejšie dotazy a kladené otázky:

Ako dlho trvá efekt z vôní po aplikácii Paco Rabanne 1 Million?

Vzhľadom na to, že ide o toaletnú vodu, je doba pôsobenia vône nadpriemerná, čo je aj vizitkou toho, že sa jedná o prvotriednu značku. Štandardne platí, že ak aplikujete parfum ráno, mala by vám vôňa vydržať väčšinu dňa, najmä pri aplikácii na oblečenie.

Na ktoré miesta na tele je najlepšie parfum aplikovať?

Podobne, ako aj pri iných značkách, aj pôsobenie toaletnej vody Paco Rabanne 1 Million bude najintenzívnejšie vtedy, ak ju aplikujete na najviac prekrvené body na tele. Ide o krk, šiju, spánky, lakte a zápästia. Nepreháňajte to ale, stačia 1 či 2 dávky naraz.

Ktoré z vôní sú po použití najviac intenzívne a najdlhšie?

Spomedzi všetkých esencií najdlhšie pretrváva kombinácia ambry, kože, ruže a škorice, ide teda o typickú drevito-korenenú kombináciu. Na úvod budete cítiť prevažne ovocné tóny a esencie, spolu s chladivými akordmi mäty, tie však postupne pominú.

Nevytvára príliš pestrá kombinácií aróm viditeľnú disharmóniu?

Nie, všetky vône sú citlivo zladené tak, aby sa nebili súčasne v jednom momente, ich nástup je pozvoľný a postupný. Výsledný efekt parfumu je skôr v drevitých a korenistých tónoch, úvodné ovocné tóny nie sú vôbec dráždivé a skôr majú povzbudivý efekt.

Skúsenosti s Paco Rabanne 1 Million

Ako ukazujú skúsenosti mužov, Paco Rabanne 1 Million patrí jednoznačne medzi favoritov pri výbere parfumu, ktorý by mal zdôrazniť silu, eleganciu a dominanciu. V tomto ohľade nájdete na trhu len ťažko prémiovú značku, ktorá by sa vyrovnala popularite tohto parfumu a to už vyše 12 rokov Tá vychádza z viacerých kladne hodnotených vecí.

Prvou je unikátna kombinácia rôznych tónov a aróm, najmä ak ide o ovocné esencie spoločne s vôňou kože, ruže a škorice. Práve drevito-koreninový charakter, čo robí parfum  neodolateľný. Chladivé akordy mäty a hrejivá ambra sú čerešničkou na torte.

To, že ide o exkluzívny produkt, podčiarkuje aj balenie, ktoré je stelesnením elegancie a luxusu. Muži pozitívne hodnotia aj výber veľkostí balenia, 200 ml balenie je navyše mimoriadne výhodné v tejto kategórii luxusných vôní, čo je ďalšie plus. Toaletná voda Paco Rabanne 1 Million má aj nadpriemernú výdrž a je vhodná na celodenné nosenie.

Zhodnotenie

Pre mužov, ktorí chcú žiť naplno a tomu chcú prispôsobiť aj svoju vôňu, je Paco Rabanne 1 Million ideálnou voľbou. Značka patrí do prémiovej triedy a skrýva v sebe kombináciu tónov a esencií, ktoré šíria auru zmyselnosti, sily a výkonnosti typickej pre muža.

Kvality tohto parfumu sú nepopierateľné, najmä ak ide o:

 • zaujímavú kombináciu vôní od ovocia, cez dreviny až po esencie korenia
 • možnosť celodenného nosenia, toaletná voda má výbornú výdrž
 • široký výber balení a to vrátane veľkého a výhodného 200 ml balenia
 • nezameniteľný dizajn flakónu s veľmi jednoduchou aplikáciou

Parfum ponúka kvalitné zloženie, jeho kombinácia vychádza z dlhodobých skúseností značky. Samotný model 1 Million je na trhu už od roku 2008 a je vlajkovou loďou značky, čo je vidieť aj pri pozitívnych hodnoteniach a recenziách mužov na internete.

Paco Rabanne 1 Million

 • drevito-korenená vôňa
 • pre cieľavedomého muža
 • vhodná na každodenné nosenie

Kombinácia luxusu, originálneho štýlu a exkluzívnej zmesi tónov a vôní sa snúbi v Paco Rabanne 1 Million v takmer dokonalej elegancii. Je jedno, či chcete dať o sebe vedieť v práci, alebo sa chystáte na večierok, s týmto parfumom vnesiete všade jedinečný šarm. Ferrari medzi parfumami, aj tak by sa dal parfum Paco Rabanne 1 Million označiť.

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.50

50 Hodnotení