Stoporex® Women: Keď sila prírody účinkuje na ženské sexuálne zdravie, ťažkosti s menštruáciou i s menopauzou

Tabletky pre ženy Stoporex Women
 • Diskrétne doručenie balíka
 • Doprava zdarma pri nákupe nad 60 EUR
 • Expedovanie v deň objednania

Značku Stoporex®, výrobcu výživových doplnkov na podporu erekcie, libida či erekcie, pre mužov asi netreba veľmi predstavovať. Svedčí o tom obľúbenosť produktov i značky a nespočetné množstvo spokojných mužov a ich partneriek. Akosi sme si v spoločnosti zvykli, že tabletky pre mužov nie sú žiadne tabu, naopak, dopyt po nich je čoraz väčší. Tentokrát však výrobca prichádza s produktom Stoporex® Women a ako iste dobre tušíte, ide o výživový doplnok vo forme tabliet, určený práve nežnejším polovičkám.

Ak práve čítate tieto riadky a pýtate sa sama seba, prečo by ste práve vy mali vyskúšať tento produkt a načo vôbec ženy majú užívať podobné prípravky, pokračujte v čítaní ďalej. V tomto článku vám podrobne vysvetlíme, čo tabletky pre ženy sú, čo obsahujú, na čo všetko sú dobré a zodpovieme aj niekoľko vašich najčastejších otázok.

Čo je Stoporex® Women

Kupovať tabletky pre posilnenie mužského sexuálneho zdravia, je v dnešnej dobe celkom bežná vec. My, ženy, si zatiaľ, akosi nevieme zvyknúť, že by sme podobné prípravky mali užívať – veď načo predsa? Všetko funguje, ako má a ak nie, vyhovárame sa na bolesti hlavy, únavu, menštruáciu či obdobie menopauzy u žien v staršom veku. Ako keby sme sa báli vyskúšať niečo nové, niečo, čo síce u mužov vyžadujeme, no pre nás je táto téma stále ako keby zakázaná. A pritom mnohé z vás ani netušia, že Stoporex® Women nie sú tabletky, ktoré by ste mali užívať len preto, aby ste mali chuť „na to skočiť“ vždy a všade. V tomto prípravku, so 100% prírodným zložením sa skrýva oveľa viac, čo stojí za to, hlavne, čo sa ženských problémov a sexuálneho zdravia (v každom veku) týka.

Povieme to celkom jednoducho – Stoporex® Women je výživový doplnok vo forme tabliet pre všetky ženy, ktoré chcú žiť kvalitný a zdravý sexuálny život. Nemôžeme tiež nespomenúť, že je preukázateľne dokázané, že tieto tabletky tiež majú pozitívny vplyv na príznaky menštruácie aj menopauzy, práve vďaka svojmu 100% prírodnému zloženiu. Takže, ak vás trápi PMS, nepravidelná menštruácia, či ste vo veku, kedy to s príznakmi menopauzy vôbec nie je jednoduché, stojí za to netrápiť sa, netlačiť do seba „chémiu“ a vyskúšať pre zmenu niečo iné, niečo prírodné, čo poviete?

Stoporex Women

 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Zloženie a účinné látky Stoporex® Women

Tabletky, určené pre dámy, obsahujú aktívne zložky pozostávajúce z overených bylín, ktoré majú dlhodobé priaznivé účinky na pohlavné zdravie, doplnené o dôležité vitamíny.

Damiána – základom Stoporex® Women je extrakt z damiány, rastliny využívanej špeciálnej u žien a to pre jej mimoriadne priaznivé účinky na estrogény a ich receptory v tele. Výsledkom toho je priaznivé pôsobenie na psychickú aj fyzickú výkonnosť, zlepšenie vitality, obmedzenie únavy a vyčerpania, podpora nervového systému a pomoc s hormonálnou nerovnováhou.

Maca – ďalšou významnou zložkou, obsiahnutou v Stoporex® Women, je žerucha, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie a najúčinnejšie afrodiziaká na svete, ako pre mužov, tak aj pre ženy. V prípravku sa nachádza kvôli podpore libida a pôsobí na hormonálnu rovnováhu, čo pomáha ženám v menopauze, aj ženám s predmenštruačným syndrómom.

Panax Ginseng – alebo aj extrakt zo ženšenu (80% koncentrácie) je dôležitý ako pre hormonálnu rovnováhu, tak aj pre celkovú vitalitu a výkonnosť. Táto bylinka býva hojne využívaná pri poklese sexuálneho apetítu, problémoch počas menopauzy, či pri nedostatku fyzickej a psychickej vitality. Rastlina obsahuje látky, ktoré podporujú libido a zvyšujú vitalitu a energiu.

Vitamín B6 – ide o vitamín rozpustný vo vode a patrí medzi najdôležitejšie vitamíny metabolizmu v tele. Je dôležitý pre pohybový aparát a rovnako tak aj pre nervový systém. Jeho prítomnosť v Stoporex® Women je založená na jeho pôsobení na hormonálnu reguláciu, pomáha aj na potlačenie únavy a vyčerpania a zlepšuje psychickú odolnosť.

Vitamín B12 – prispieva k tvorbe červených krviniek, čo podporuje krvný obeh, aj v oblasti genitálií a pohlavnej sústavy. Ešte dôležitejší je pre tvorbu energie, zníženie vyčerpania a pocitu únavy a naopak, pre stimuláciu výkonnosti. Prispieva tiež k správnemu fungovaniu nervových funkcií.

Veľkým benefitom Stoporex® Women je to, že všetky účinky, ktoré ponúka, sú dlhodobé. Zároveň platí aj to, že prípravok by ste mali užívať pravidelne a viac mesiacov, vtedy sú všetky efekty viditeľné a príde k zlepšeniu v týchto oblastiach.

Účinky Stoporex® Women

Kombinácia všetkých vyššie spomínaných látok v sebe prináša výhodu v tom, že všetky spolu navzájom komplexne pôsobia na pohlavný, aj na sexuálny život ženy. Okrem toho tieto tabletky zlepšujú hormonálnu rovnováhu. To znamená, že prirodzene podporujú tvorbu a hladinu dôležitých pohlavných hormónov, najmä pokiaľ ide o pôsobenie estrogénov (ženských pohlavných hormónov). Vďaka rastlinným zložkám, obsiahnutým v prípravku, dochádza k zlepšeniu hormonálnej regulácie, čo pozitívne ovplyvní aj pohlavné zdravie ženy.

Ďalej látky, ktoré Stoporex Women obsahuje, podporujú stimuláciu estrogénu a zlepšenie prekrvenia pohlavnej sústavy a majú pozitívny vplyv aj na sexuálny apetít. Ide najmä o výsledok pôsobenia macy, ženšenu či vitamínov skupiny B. Lepšie prekrvenie genitálií má za následok tiež zvýšenie citlivosti na sexuálne dráždenie a na kvalitnejší zážitok pri sexe.

Stimulácia tvorby červených krviniek, zníženie pocitov únavy, vplyv na energetický metabolizmus a lepšie fungovanie nervovej sústavy – aj tieto všetky účinky v praxi majú tabletky Stoporex® Women, čoho výsledkom je zlepšenie priebehu menštruačného cyklu a viac komfortu počas menštruácie.

Zlepšenie stavu počas menopauzy – nielen u žien v produktívnom veku, ale aj v čase prechodu môže Stoporex® Women zohrať pozitívnu úlohu. V období menopauzy často dochádza k zníženiu energie, vitality a výkonnosti a naopak, ku zvýšeniu podráždenosti a nervozity, problémom s návalmi horúčav alebo nočným potením. Zložky v prípravku dokážu tieto prejavy potláčať a zlepšiť tak celkový priebeh menopauzy u ženy.

Tablety Stoporex® Women sú bez receptu a bez vedľajších účinkov

Ako sme už niekoľkokrát spomínali (a pokojne sa budeme opakovať), tabletky sú čisto prírodného zloženia, bez syntetických látok a chemikálii, ich užívanie je bezproblémové a nemusíte sa báť žiadnych vedľajších účinkov. Stoporex® Women nepôsobia nepriaznivo ani na srdce, ani na krvný tlak. Rovnako tak nezaťažujú trávenie ani tráviacu sústavu. Ak podstupujete hormonálnu liečbu, poraďte sa s lekárom. Rovnako tak tabletky neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte – prirodzene, ide o obdobia, kedy nie je vhodné akokoľvek stimulovať hormonálnu reguláciu, tvorbu hormónov alebo hormonálnu rovnováhu z externého prostredia.

Ako užívať Stoporex® Women

Tak, ako aj tabletky pre mužov, aj tabletky Stoporex® Women by ste mali pre lepšie účinky užívať dlhodobo, ideálne po niekoľko mesiacov – účinky sa začínajú prejavovať naplno už v prvých 3 mesiacoch užívania. Maximálna denná dávka odporúčaná výrobcom sú 4 kapsule, pre čo najlepšie vstrebanie látok sa odporúča užiť ich tesne po jedle.

Dennú dávku rozdeľte na dve časti, čiže 2 kapsule užite doobeda a 2 zas poobede. Základné balenie vám vystačí pri plnom dávkovaní na 15 dní a môžete ho vyskúšať aj testovacie či štartovacie balenie.

Stoporex Women

 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Ak sa vám produkt zapáči a budete s ním spokojná, môžete si objednať väčšie balenia alebo multibalenia kapsúl. Liekovku s kapsulami po každom užití dobre uzatvorte a skladujte v suchom prostredí, mimo slnečného žiarenia a v teplote do 25 stupňov Celzia. Nepoužívajte Stoporex® Women ako náhradu pestrej stravy. Prípravok tiež nie je určený ani ako náhrada žiadnej odbornej pomoci.

Najčastejšie otázky a odpovede

Ak vás trápia obavy, či prípravok naozaj vyskúšať, možno vás presvedčia aj praktické skúsenosti žien, ktoré Stoporex® Women vyskúšali. Recenzie a skúsenosti s prípravkom sú naozaj pozitívne, ženy si chvália najmä praktickosť použitia, spôsob nákupu, dostupnosť, zloženie či účinky a aj to, že tento prípravok je bez lekárskeho predpisu a bez vedľajších účinkov. Spokojnosť s prípravkom vyjadrili ženy rôzneho veku – vplyv na hormonálnu reguláciu a prirodzenú rovnováhu bol viditeľný u každej ženy, rovnako to platí aj o menopauze, menštruačnom cykle, aj o podpore libida.

Takže, milé dámy, ako je starať sa o svoje zdravie v každom veku normálne, nemali by ste zanedbávať i starostlivosť o svoje sexuálne zdravie. Vyskúšať prípravok Stoporex® Women rozhodne odporúčam každej z vás – a nezabudnite sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a pocity! V závere ešte prikladám súhrn najčastejších vašich otázok a odpovedí, súvisiacich s prípravkom Stoporex® Women.

 

Môžu Stoporex® Women užívať ženy v akomkoľvek veku?

Môžu. Či už ide o ženy v produktívnom veku, počas menopauzy alebo po nej. Výrobca zároveň upozorňuje, že tabletky nie sú vhodné pre ženy do 18 rokov, v ich prípade nemajú význam, nakoľko v tomto veku dochádza ešte stále k vývoju. Ich vplyv na hormonálnu rovnováhu však pozitívne pocítia tak mladšie, ako aj staršie ženy.

Môžu prípravok užívať tehotné alebo dojčiace ženy?

Výrobca udáva, že prípravok by sa nemal používať počas tehotenstva alebo v čase dojčenia. Ide totiž o obdobia, kedy nie je vhodné akokoľvek stimulovať hormonálnu reguláciu, tvorbu hormónov alebo hormonálnu rovnováhu z externého prostredia. Kontraindikáciou je tiež obdobie hormonálnej liečby u ženy.

Môže sa Stoporex® Women užívať v kombinácii s inými prípravkami?

Výrobca neuvádza žiadny zákaz kombinácie s inými produktmi, no odporúčame Stoporex® Women užívať a pôsobiť niekoľko mesiacov bez toho, aby ste spolu s ním užívali nejaký iný podobný produkt (rovnako tak aj vitamíny B6 či B12). Je to jednoducho preto, aby nedošlo k predávkovaniu organizmu niektorými spoločnými látkami.

Čo v prípade, ak mi Stoporex® Women nijako nepomohol?

V prvom rade musíme povedať, že prípravky Stoporex® nie sú náhradou odbornej liečby. Na to, aby boli účinky viditeľné, by ste mali prípravok používať pravidelne a dlhodobo (3-4 mesiace, aj viac), nielen pár dní. Ak však ani po niekoľkých mesiacoch nevidíte žiadne priaznivé účinky, odporúčame vám navštíviť lekára.

Kde kúpite tabletky Stoporex® Women

Stoporex® Women je voľne predajný a voľne dostupný prípravok. Kúpite ho bez vyšetrenia lekára a bez lekárskeho predpisu voľne, ideálne prostredníctvom oficiálneho online e-shopu, priamo od výrobcu, za čo najlepšie ceny. Nákup cez internet je komfortný, rýchly a diskrétny.

Stoporex Women

 • Hormonálna rovnováha
 • Libido a chuť na sex
 • Zlepšenie priebehu menštruácie

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.60

88 Hodnotení