Zväčšenie penisu so Stoporex XXL – Ako to funguje?

Stoporex XXL

Veľkosť penisu, respektíve jeho nedostatočná dĺžka je problém, ktorý podľa štatistík trápi väčšinu mužov. Jedna vec je pohľad muža, ktorý asi nikdy nebude úplne spokojný so svojím prirodzením, ďalšia vec je objektívny stav problému. Čo to znamená? Že pokiaľ má muž problém dopriať partnerke stopercentné uspokojenie a tá nemôže dosiahnuť plnohodnotný vaginálny orgazmus, treba to riešiť. A riešiť sa to skutočne dá.

Veľkosť, dĺžka penisu

O tom, kedy je penis dostatočne dlhý, možno polemizovať. Viacero mužov sa v týchto „štatistikách“ riadi nejakými načítanými hodnotami, priemernými ukazovateľmi a podobne. Aj niektoré ženy sú rady, keď dosiahnu orgazmus vďaka dostatočne dlhému penisu ich partnera, no osobne si myslím, že je táto téma často preceňovaná. Nie nadarmo sa niekedy hovorí, že aj s „malým gašparkom“ možno dosiahnuť veľké divadlo. Ak vás ale predsa len zaujímajú fakty a ste zvedaví na priame číselné údaje, poďme na to.

Priemerná dĺžka penisu je 12-15 centimetrov. Penis väčší ako 20 cm je už nadpriemerný. Čo sa hrúbky pohlavného údu týka, priemerná veľkosť je okolo 3 až 6 cm. Ak teda spĺňate tieto „parametre,“ problém s veľkosťou vášho penisu vás skutočne trápiť nemusí. Čo však v prípade, ak je mužský penis príliš krátky (dĺžka pod 10 cm, nie stav mikropenisu – to je už fyziologická anomália) alebo príliš tenký (hrúbka okolo 2 cm)?

Možno vás potešíme, ak povieme, že rozlišujeme tzv. dva druhy penisov. Prvý druh je taký, že penis je síce v pokojovom stave menší, ale pri stoporení sa vie nepomerne zväčšiť. Druhý penis je síce bez erekcie väčší, ale ani stoporenie mu už príliš veľa centimetrov nepridá.

Stoporex® XXL

 • Priama aplikácia a okamžitý efekt
 • Nepotrebujete vyšetrenie u lekára, ani recept
 • Podpora kvalitnej erekcie s ohľadom na tvrdosť aj výdrž

Správne meranie penisu

Veľmi dôležité je však vedieť aj to, ako sa má penis merať. Väčšina mužov to totiž robí nesprávne, čo potom skresľuje výsledok a porovnanie s priemernými hodnotami. Penis treba merať v čo najviac stoporenom stave, čiže len vtedy, ak nejaví známky ochabnutia erekcie. Merať treba od panvovej kosti, teda z oblasti podbruška, na ktoré treba pritlačiť. Koncom merania je špička žaľuďa na konci pohlavného údu.

Pýtate sa, prečo je dôležité to, aby bol penis dostatočne dlhý? Ide o to, aby sa v stoporenom stave umožnilo penetrovať do vagíny čo najhlbšie kvôli lepšiemu oplodneniu. Navyše – ak je penis príliš krátky, žena nemôže dosiahnuť vaginálny orgazmus, ktorý je na rozdiel od klitoriálneho kvalitnejší a vzrušujúcejší.

Najčastejšie problémy s dĺžkou penisu

Čo sa veľkosti penisu týka, existuje niekoľko problémov. Buď je penis príliš krátky do dĺžky alebo príliš tenký do hrúbky (oba prípady sa myslia v stave stoporenia a maximálnej erekcie)

Krátky penis: Ak máte penis o niečo kratší ako 10 cm, môže to už byť problém v prípade, ak ho žena nedostatočne cíti vo svojej vagíne a nespôsobuje jej rozkoš. Nehovoríme tu však o stave mikropenisu, to už je fyzická anomália.

Tenký penis: Ak máte príliš tenký penis do hrúbky, napríklad okolo 2 cm, môže to spôsobiť problém aj so sexuálnou stimuláciou partnerky pri vaginálnom styku.

Ako si zväčšiť penis bez chirurgického zákroku

Pokiaľ chcete mať dlhší penis, prvým riešením je dočasné predĺženie pohlavného údu, ktorého trvanlivosť je síce krátka, no je to bezpečné a bezbolestné riešenie. Druhou možnosťou je trvalé riešenie, vo forme chirurgického zákroku. Poďme sa však bližšie pozrieť na prvú možnosť.

Prípravky určené na zväčšenie penisu existujú vo forme tabletiek, gélov, krémov či sprejov a majú jedno spoločné – snažia sa pôsobiť na zväčšenie do dĺžky aj hrúbky pomocou jednoduchého mechanizmu zlepšenia prekrvenia pohlavného údu vďaka svojmu zloženiu i používaniu.

Krém na zväčšenie penisu Stoporex® XXL

Ak hľadáte bezbolestnú metódu, ktorá skutočne funguje, za vyskúšanie rozhodne stojí krém na pevné stoporenie a maximálnu veľkosť penisu Stoporex® XXL. Tento krém je určený pre mužov, ktorí chcú maximalizovať tvrdosť erekcie a veľkosť penisu. Krém má podobné zloženie ako tabletky, rozdiel je len v aplikácii. Krém sa aplikuje zvonka vmasírovaním do pokožkya necháva sa pôsobiť, aby prenikol cez pokožku a priamo tak dostal všetky účinné látky vstrebaním cez pokožku a sliznicu priamo do pohlavného údu. Krém Stoporex® XXL je voľne dostupný a môžete ho používať dlhodobo a pravidelne.

Výhody používania Stoporex® XXL

 • 100% prírodné zloženie účinných látok
 • priama aplikácia a okamžitý efekt
 • nepotrebujete vyšetrenie u lekára, ani recept
 • komplexný účinok na erekciu a jej pevnosť
 • bezproblémové a jednoduché použitie bez vedľajších účinkov
 • Prirodzená stimulácia prekrvenia penisu a intímnej oblasti
 • Podpora kvalitnej erekcie s ohľadom na tvrdosť aj výdrž
 • Zvýšenie vzrušenia a stimulácia mužského libida
 • Maximalizácia veľkosti pohlavného údu počas stoporenia
 • Zlepšenie pružnosti a zdravia pokožky penisu

Na záver už len dodáme, že je lepšie raz vyskúšať ako stokrát počuť alebo o tom čítať. Dámy, ak máte doma hanblivého partnera, prevezmite iniciatívu do vlastných rúk a potešte seba i svojho partnera krémom na zväčšenie penisu a uvidíte, že výsledok sa dostaví takmer okamžite. Stoporex® XXL pomôže každému mužovi, bez ohľadu na vek a vďaka svojmu prírodnému zloženiu a okamžitému účinku ho môžete používať aj každý deň.

Vyskúšajte krém Stoporex® XXL aj vy a podeľte sa s nami o vaše pocity a dojmy v recenzii! Ďakujeme.

Stoporex® XXL

 • Priama aplikácia a okamžitý efekt
 • Nepotrebujete vyšetrenie u lekára, ani recept
 • Podpora kvalitnej erekcie s ohľadom na tvrdosť aj výdrž

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.50

54 Hodnotení