Najlepší dámsky parfém podľa mužov 2023

Nie je žiadnym tajomstvom, že vône dámskych parfumov dokážu ovplyvniť mužov – uchvátiť ich, vryť sa im do pamäti a aj po mnohých rokoch ich priviesť späť k chvíľam naplneným šťastím a živými emóciami. Nie každá vôňa, ktorú si dievča vyberie, však mužovi zatočí hlavou. Dnes si povieme, ktorý dámsky parfém a ich recenzie je podľa mužov najlepší.

Dolce&Gabbana 3 L’Imperatrice

Parfémy, ktoré urobia kráľovnú, cisárovnú z každej ženy. S jej pomocou je ľahké očariť toho najneprístupnejšieho muža. Úvodné tóny sú opojné, zahalené do tajomstva a mágie. Mužov uchváti vôňa exotického ovocia a kvetov, a preto je ťažké odolať vôni Dolce & Gabbana 3 L’Imperatrice. Srdcom tejto luxusnej vône je šťavnatý, zrelý melón a tóny kiwi. Práve táto kombinácia – iskrivá, svieža – je charakteristická pre odvážne dievča, ktoré sa nebojí experimentov. Úžasná kombinácia cyklámenu a pižma obklopuje cestu zvodnosti a priťahuje mužské pohľady na svojho majiteľa.

Versace Bright Crystal

Najlepší dámsky parfém v kolekcií módneho domu Versace. V tejto jemnej fľaši sa tvorcom podarilo znovu vytvoriť elegantné, luxusné a slnečné lúče Talianska. Vôňa ako drahý šperk je vhodná pre dámy do spoločnosti. Parfumová kompozícia sa objavila v roku 2006, no počas svojej existencie nestratila svoju slávnostnú atmosféru. Vôňa vytvorená módnym domom Versace sa podľa mužov stala jednou z najlepších v kolekcii kvetinových vôní. Zloženie odhaľuje originálnu kombináciu slnečného, ​​šťavnatého granátového jablka, ako aj yuzu, ktoré dodáva nádych mrazivého chladu.

Vône lotosu a magnólie sa prelínajú do luxusného buketu, doplneného jemnými súkvetiami pivónie. Kompozícia sa ukazuje trochu malátna a ženská a túto sladkosť vyvažuje zmyselné pižmo, mahagón je presne to, čo chce muž vidieť vo svojej vyvolenej.

Carolina Herrera Good Girl

Túto vôňu si môže dovoliť žena, ktorá chápe, aké úžasné je byť občas zlá. Majstrovsky ovláda svoj magnetizmus, rada prejavuje rebéliu, je odvážna a sebavedomo kráča v topánkach za svojimi snami a cieľmi. Takáto žena dokonale chápe, kedy má byť dobrá a kedy ukázať svoju zlú stránku. Nie každý muž dokáže odhaliť tajomstvo vône, rovnako ako jej majiteľ, musí to byť špeciálna osoba – silná, schopná udržať si ju blízko seba.

Vnútorná sila ženy zdôraznená magnetickou arómou vyvoláva obdiv. Zloženie mandlí, kávy, jazmínu, ruží je na prvý pohľad nejednoznačné, ale vždy očarí a vzruší. A kakao, fazuľa tonka, vanilka a santalové drevo pôsobia trochu hravo a luxusne.

Chanel Coco Mademoiselle

Najlepší dámsky parfém na zimu, zloženie je dosť intenzívne, no práve táto aróma umožňuje žene byť slobodnou a zvodnou. Módny dom Chanel používal orientálne tóny, muži milujú kúzlo a tajomstvo východu, takáto žena sa zdá byť silná aj bezbranná, trochu prefíkaná a nekonečne milujúca, schopná robiť pre svojho muža úžasné veci. Srdcom vône je pačuli, ambra, vanilka, fazuľa tonka, obaľujú a odhaľujú neskutočný kontrast jemných ruží, jazmínu so sviežimi citrusovými plodmi. Na ženskej pokožke a vlasoch získava tento zvuk rafinovanú expresivitu a silu.

Vôňa je spojená s mnohostranným, nezávislým, mierne excentrickým a ľahkomyseľným dievčaťom, vie, ako byť veselá, nekonečne si cení a miluje slobodu, je rebelská, ale v záujme svojho milovaného muža sa chce zmeniť.

Chanel Chance Eau Tendre

Ak hľadáte ľahkú sviežu vôňu na jar/leto, Chanel Chance Eau Tendre je presne to, čo potrebujete, toto je ten najlepší dámsky parfém na leto. Módny dom Chanel opäť upútal pozornosť na svoj výtvor. Kompozícia sa ukázala byť jasná, zmyselná, nezabudnuteľná, ale nedá sa nazvať rušivou. Takže toaletná voda Chanel Chance Eau Tendre, zdôrazňujúca prednosti majiteľky, no nezatieňujúca jej individualitu.

V kompozícii sa harmonicky prelínajú kvetinové a chyprové arómy a vytvárajú jasnú, vzrušujúcu symfóniu. Kombinácia dule a grapefruitu znie ako jediná zmyselná melódia s ľahkými sladkokyslými tónmi. Srdce sa rozžiari vôňou hyacintu, jazmínu a citrusov a nenápadne očarí stopa ambry, kosatca, pižma a cédra .

Majiteľka tejto vône sa vyznačuje odvážnou, sebavedomou chôdzou, štýlovým imidžom, ohňom v očiach, veselosťou a gráciou. Zloženie je univerzálne, vhodné pre ženy rôzneho veku a bude vhodné aj v každom ročnom období. Vôňa vytvára uvoľnenú atmosféru a inšpiruje k veľkým úspechom.

Tieto produkty nájdete v našom internetovom obchode Makeup.sk.

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

0.00

0 Hodnotení