KetoMix: Proteínová keto diéta, jej recenzia, aké produkty a recepty má a aká je cena

 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní

Diéta KetoMix je komplexný program založený na ketónovej diéte. Ide o špeciálnu proteínovú diétu, ktorá je založená na zvýšení príjmu proteínov, čiže bielkovín, v kombinácii so znížením príjmu sacharidov. Plusom je, že diéta je určená tak pre mužov, ako aj pre ženy, pričom ponúka rôzne balíčky a diétne plány na týždeň, 14 dní, 21 dní a aj na celý mesiac.

Jedálniček pri tejto diéte obsahuje naozaj všetky možné produkty, či už ide o bežné potraviny, ale aj palacinky, tyčinky alebo omelety, rovnako tak rôzne nápoje a koktejly. Ak chcete vedieť niečo viac o tom, ako funguje a aké sú skúsenosti s ním, tu je naša recenzia.

Výrobca a pôvod

Za diétou KetoMix je česká spoločnosť Opravdove houbnuti. Možno vám tento názov veľa nehovorí, no samotná diéta je maximálne seriózna, o čom svedčia mnohé referencie vrátane skúsenosti známych ľudí, napríklad ako je moderátorka Mahulena Bočanová.

O tom, že KetoMix je spoľahlivou a overenou značkou, svedčia stovky referencií, ale aj tím výživových poradcov a špecialistov, ktorí už zodpovedali vyše 9 tisícom členov v poradni cez 15 tisíc otázok. K dispozícii je 440 výdajných miest, kde si viete vyzdvihnúť všetky balíčky aj produkty KetoMix. Samozrejmosťou je zákaznícka podpora a to 7 dní v týždni.

Čo je KetoMix, na čom je založená ketónová diéta a aké má fázy

KetoMix je kompletný diétny program určený na chudnutie a optimalizáciu hmotnosti, ktorý je založený na princípe zníženia príjmu sacharidov a zároveň zvýšenia príjmu bielkovín. Cieľom programu je uviesť telo do stavu ketózy, kedy spaľuje tuky a nie cukry.

KetoMix predstavuje ponuku potravín, nápojov, prípravkov a doplnkov výživy, ktoré sú špeciálne určené pre Keto diétu. To znamená, že každý jeden produkt tejto značky splní predpoklady ohľadom optimálneho pomeru bielkovín, sacharidov a tukov, vďaka čomu sa naštartuje a udržiava ketóza. Nemusíte tak počas diéty riešiť žiadne náročné recepty.

Čo sa týka časovej postupnosti Ketónovej diéty, tá je rozdelená do troch fáz:

 • v prvej fáze je nutné jesť jedlá KetoMix päť krát za deň po troch hodinách, pričom k tomu treba zjesť ešte pol kilogramu zeleniny pre lepšie fungovanie trávenia, na konzumáciu je povolených tiež 20 gramov orechov alebo semienok
 • v druhej fáze diéty dochádza už k zníženiu počtu konzumovaných jedál z piatich denne na tri denne, ďalšie dve jedlá si už môžete pripraviť podľa vlastného uváženia, či už pôjde o desiatu, obed alebo večeru, na tom až tak veľmi nezáleží
 • tretia fáza diéty KetoMix v podstate už ani žiadnou klasickou diétou nie je, nakoľko v tomto prípade je potrebné len uplatňovať už naučené návyky ďalej v živote a sústrediť sa hlavne na jedenie 5 kvalitných a zdravých jedál denne

Vďaka produktom KetoMix je ketónová diéta pomerne jednoducho a bezproblémovo zvládnuteľná, nakoľko nemusíte variť a pripravovať žiadne potraviny a jedlá, ktoré by spĺňali podmienky týkajúce sa pomeru bielkovín, sacharidov a tukov. Diéta má tiež pozitívny vplyv nielen na chudnutie, ale tiež na krvný tlak a hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Výhody, pozitíva, nevýhody a riziká KetoMix a ketónovej diéty

Tak, ako mnoho iných diét a diétnych programov, aj KetoMix a ketónová diéta majú niektoré plusy aj mínusy. Dobrou správou je, že tých kladných podmienok a vlastností je nepomerne viac, no treba rátať aj s určitými rizikami. Našťastie, nejde o nič závažné.

Toto sú najdôležitejšie plusy a mínusy, ktoré treba brať do úvahy:

 • Účinnosť: Najdôležitejšou výhodou, hlavne dnes, kedy sa s rozličnými diétami roztrhlo vrece, je to, že ketónová diéta naozaj funguje. Ukazujú to skúsenosti tisícov ľudí, ktorí vďaka jej princípom a pravidlám schudli a zlepšili svoje trávenie, metabolizmus aj celkovo zdravie. Účinné a funkčné sú aj produkty KetoMix a to tak jedlá, ako aj nápoje.
 • Jednoduchosť: Mnoho ľudí sa o ketónovú diétu zaujíma, no odrádza ich od nej zložitosť jedál pre zloženie ideálneho jedálnička. Práve tento aspekt rieši sortiment značky KetoMix, kde na jednom mieste nájdete všetko potrebné pre stravovanie v rámci pravidiel diéty. Nákup produktov a potravín prebieha jednoducho cez internet a trvá pár minút.
 • Dlhodobosť: Na rozdiel od iných diét môžete držať Keto diétu dlhodobejšie aj viac mesiacov, najmä ak ide o poslednú fázu, ktorá je určená na udržanie dosiahnutého zníženia hmotnosti. Program KetoMix ponúka potraviny a produkty pre všetky fázy a v rámci balíčkov si môžete naraz objednať celý jedálniček a koktejly pokojne aj na mesiac vopred.
 • Komplexnosť: Veľmi dôležitým benefitom využívania značky KetoMix je komplexnosť. To v praxi znamená, že viete sortimentom potravín a produktov pokryť celodenné stravovanie a zložiť si pestrý a úplný jedálniček. Na jednom mieste nájdete okrem toho aj proteínové nápoje dôležité pre chudnutie aj pitný režim. V ponuke sú aj doplnky výživy.
 • Vedľajšie účinky a kontraindikácie: Z hľadiska pôvodu surovín a zloženia sú prípravky a potraviny KetoMix spravidla bezproblémové a kvalitné. Okrem pečiva neobsahujú lepok, všeobecne v nich nie sú použité žiadne rizikové chemické látky. Objaviť sa však môžu precitlivenosť a alergia na vajcia, sóju, mlieko, laktózu, horčicu či orechy.
 • Cena: Mnoho ľudí rieši pri diétach cenu a finančné náklady. V prípade Keto diéty platí, že sa nejedná vôbec o finančne náročnú diétu, hoci je pravda, že oproti vareniu doma zo surovín môžu byť niektoré produkty KetoMix o niečo drahšie. Na druhú stranu, máte istotu, že sú nutrične vyvážené, optimalizované pre diétu a v konečnom dôsledku šetria čas.

Produkty, balíčky, potraviny a nápoje KetoMix

Diéta KetoMix je komplexným programom, ktorý zahŕňa rôzne produkty, či už ide o potraviny, nápoje, špeciálne balíčky, alebo aj o výživové doplnky. Nájdete tu dokonca aj také pochúťky ako je arašidové maslo, proteínové palacinky či špeciálne tyčinky.

Tu sú najdôležitejšie kategórie jednotlivých produktov:

Ketomix Komplexné balíčkyKomplexné balíčky: Pre tých, čo sa nechcú príliš zložito rozhodovať, sú určené výhodné komplexné balíčky. Sú zostavené tak, že obsahujú 4 druhy chutných jedál a 14 rôznych príchutí. K dispozícii sú balíčky na 7 dní, 2 týždne, 3 týždne aj na celý mesiac. Siahnuť môžete aj po ochutnávkovom balíčku, ktorý je slúži na skúšku. V balíčkoch nájdete všetky potrebné jedlá pre celodenný jedálniček, viete si ich pripraviť do 5 minút a všetky balíčky sú využiteľné pre 1., 2. aj pre 3. fázu diéty. Nájdete v nich tak proteínové jedlá a polievky, ako aj koktejly a príchute k nim. Skúsiť môžete aj limitované balíčky obsahujúce čisto proteínové koktejly s bonusom vždy pár dní.

 

Ketomix Proteínové jedlá a polievkyProteínové jedlá a polievky: Základom sortimentu KetoMix sú rôzne druhy potravín a surovín pre hlavné jedlá. Ich výhodou je, že ich pripravíte do pár minút, sú vyvážené z pohľadu pomeru bielkovín, sacharidov a tukov a obsahujú všetky potrebné minerály, vitamíny a ďalšie látky nevyhnutné pre metabolizmus, chudnutie aj trávenie.

Všetko ide o proteínové jedlá a potraviny, siahnuť po výživných proteínových omeletách, kašiach na raňajky aj pre celý deň, zdravých cestovinách, sušenom mäse, proteínovom pečive a nátierkách a k dispozícii sú aj dresingy. Rovnako tak si viete vybrať proteínové polievky s rôznymi príchuťami, napríklad paradajkovou, zeleninovou alebo gulášovou.

 

Ketomix Proteínové pochutinyProteínové pochutiny: Nielen hlavné jedlá a veľké potraviny, ale v ponuke KetoMix sú aj menšie suroviny a pochutiny, či už slaného alebo sladkého charakteru. Na rozdiel od tých bežných, ktoré nájdete v každom obchode, v tomto prípade ide o zdravé typy potravín, ktoré dodajú telu bielkoviny, vlákninu, vitamíny aj stopové prvky.

Populárne sú proteínové tyčinky, kde si môžete vybrať z čokoládovej, jahodovej aj vanilkovej príchute. K dispozícii máte aj proteínové pudingy, perníky, sušienky, čokolády, rozotierateľné krémy a špeciálne čokolády bez cukru. Zo slaných pochutín nájdete v sortimente proteínové chipsy s príchuťou cibuľky alebo chutné nachos s príchuťou slaniny.

 

Ketomix Proteínové nápoje a koktejlyProteínové nápoje a koktejly: Okrem jedál obsahuje diétny program aj viaceré druhy tekutín a nápojov. V ponuke možno nájsť kakaové horúce nápoje, vegánske koktaily s príchuťou čokolády, bielkovinové koktejly v rôznych veľkostiach podľa porcií a tiež špeciálne príchute ku koktejlom, napríklad banánovú, kávovú, kokosovú a ovocnú.

Skúsiť môžete menšie balenia proteínových nápojov, napríklad na skúšku s objemom 3 porcií, prípadne aj väčšie ochutené či neochutené koktejly na 15 až 40 porcií. Tieto nápoje sú veľmi dobrým zdrojom srvátkových a sójových bielkovín, majú dostatok vlákniny pre podporu čriev, viaceré minerály a vitamíny a minimum sacharidov.

 

Ketomix Doplnky výživy a iné produktyDoplnky výživy a iné produkty: Ak by ste si chceli uľahčiť a urýchliť chudnutie, KetoMix ponúka aj viaceré výživové doplnky na podporu efektívnejšieho chudnutia. K dispozícii sú tri druhy týchto produktov a prípravkov, konkrétne doplnky na detoxikáciu, špeciálny spaľovač tukov obsahujúci aminokyselinu L-Karnitín a multivitamín v kombinácii s minerálmi.

Okrem doplnkov výživy sa v sortimente značky KetoMix nachádzajú aj niektoré iné produkty, ktoré vám pomôžu s diétou, prípadne zvýšia jej efektivitu. Ide o dózy prispôsobené na ideálne porcie počas stravovania, šejkry na prípravu koktejlov, odmerky na presné dávkovanie surovín či diagnostické testy na zistenie, či ste dosiahli ketózu.

 

Príprava a užívanie KetoMix

Pokiaľ ide o prípravu jednotlivých produktov, treba sa riadiť zásadami na ich obale, či už ide o potraviny alebo nápoje. Výhodou je, že vo väčšine prípadov nie je príprava časovo príliš náročná a ide o vec zopár minút, to isté platí aj z hľadiska techniky a zručnosti.

Plusom je, že okrem syntetických vitamínov, ktoré sú vo vitamínových produktoch, neobsahujú potraviny a ani iné prípravky KetoMix žiadne chemikálie. Naopak, je v nich veľa vlákniny potrebnej pre správne fungovanie tráviacej sústavy. Taktiež si treba počas konzumácie dávať pozor, aby ste nepodľahli pokušeniu na sacharidové bomby.

Uchovanie a skladovanie KetoMix

Z hľadiska uchovania jednotlivých prípravkov, produktov, potravín či koktejlov KetoMix je pozitívom, že nie je potrebné dodržiavať žiadne špeciálne podmienky. Jednotlivé balenia sú zabezpečené proti bežnému znehodnoteniu z externého prostredia.

Stačí sa preto držať iba nasledovných štandardných pravidiel a zásad:

 • v rámci prevencie uložte všetky produkty mimo dosah malých detí
 • nevystavujte jednotlivé produkty a potraviny priamemu slnku a ani mrazu
 • ideálne je skladovanie na suchom mieste pri bežnej izbovej teplote
 • sledujte dátum spotreby, nájdete ho na obale každého produktu

KetoMix

 • Komplexná keto diéta
 • Chudnutie
 • Optimalizácia hmotnosti

Účinky, indikácie a použitie KetoMix

Zmyslom diéty KetoMix je zníženie hmotnosti a schudnutie z nadváhy a to bez ohľadu na to, či máte len miernu, alebo až extrémnu nadváhu. Vhodná je pre mužov aj pre ženy a to bez ohľadu na vek, hoci u seniorov sa odporúča najskôr konzultácia u lekára.

Mechanizmus účinku a účinky na chudnutie sú nasledovné:

Chudnutie a optimalizácia hmotnosti

Diéta KetoMix pôsobí na zníženie príjmu sacharidov a zvýšenie príjmu proteínov, čím sa organizmus dostáva do stavu ketózy. Tento stav môže dosiahnuť každý zdravý organizmus bez výnimky, vďaka čomu je diéta univerzálna pre mužov aj ženy bez ohľadu na vek.

V stave ketózy dochádza pritom primárne k spaľovaniu nie cukrov, ale vlastných tukov. Telo začne aj bez nutnosti pohybu spaľovať energiu z prebytočných tukov, tak dochádza k ich odbúraniu a dochádza k efektívnemu znižovaniu hmotnosti bez zbytočného hladovania.

Aby sa telo do stavu ketózy dostalo, je potrebné tomu prispôsobiť aj počet jedál a celkovo celý jedálniček. To je aj dôvodom, prečo diéta KetoMix obsahuje kompletný sortiment produktov, potravín, surovín a nápojov. Vďaka tomu nehrozí, aby ste sa pri diéte pomýlili.

Vplyv na kardiovaskulárny systém a krvný obeh

Samotná Ketónová diéta má pozitívny vplyv aj na srdce, cievy a krvný obeh. Je tomu tak najmä v dôsledku zmeny jedálnička, kedy dochádza k poklesu príjmu problematických sacharidov a tukov, v prípade využitia produktov KetoMix je to ešte efektívnejšie.

Aj vďaka tomu možno hovoriť v tomto prípade o kladných preventívnych aj aktuálnych vplyvoch. Pokiaľ ide o tie preventívne, Ketogénna diéta pôsobí voči vzniku cukrovky, nakoľko normalizuje hladinu cukru v krvi. Preventívne zlepšuje aj cievy a krvný obeh.

Zároveň platí, že ak ide o aktuálne účinky a pôsobenie, diéta pomáha na normalizáciu krvného tlaku, čo prispieva všeobecne cievnemu systému, rovnako tak aj na zníženie hladiny cukru v krvi. Viaceré merania ukazujú aj to, že podporuje zníženie tzv. zlého cholesterolu.

Kontraindikácie a možné interakcie KetoMix

Hoci je diéta KetoMix vhodná prakticky pre každého zdravého človeka, pozor si treba dať vtedy, ak máte alergiu na mlieko, sóju, vajcia a zeler, nakoľko tieto suroviny sú v diétnych produktoch obsiahnuté. Nie je vhodná ani pre dojčiace a tiež pre tehotné ženy.

Čo sa týka ďalších možných kontraindikácií a interakcií, tak:

 • diéta nie je vhodná pre ľudí, ktorí trpia anorexiou, bulímiou alebo majú nejaké vážnejšie psychiatrické ochorenie, výrobca ju vtedy neodporúča
 • rovnako tak nie je KetoMix diéta vhodná ani vtedy, ak máte ochorenia žlčníka, čriev, diabetes I. aj II. typu, ochorenia obličiek a všetky ochorenia pečene
 • kontraindikáciou k používaniu diéty sú tiež ochorenia obehového systému v neakútnej fáze, onkologické choroby a autoimunitné ochorenia štítnej žľazy
 • problémom sú aj ochorenie srdca, infarkt myokardu, angína pectoris alebo poruchy srdcového rytmu v akútnej fáze, vtedy sa treba najskôr poradiť s lekárom

Balenie a cena KetoMix

Ak ide o balenia KetoMix, jednotlivé potraviny, nápoje a iné produkty sú balené podľa konkrétneho počtu dávok. Siahnuť však môžete aj po komplexných a cenovo výhodných balíkoch, ktoré si viete vybrať aj podľa diétneho plánu v závislosti od nadváhy. V balíčkoch sa nachádzajú 4 druhy chutných jedál a 14 rôznych príchutí.

K dispozícii sú viaceré balíčky pre 7 dní až 4 týždne, tu je ich prehľad:

 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 54€
 • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni
 • Dodanie do 2 dní

Čo sa týka ceny, štandardne platí, že čím väčší balíček je, tým je výhodnejšia jeho cena v prepočte na jeden deň. V rámci akcie je možné počas sezóny získať v tých vyšších balíčkoch ešte viac jedál a produktov, takže máte akoby ďalšie bonusové dni zdarma.

Kde kúpiť KetoMix

Vzhľadom na to, že diéta KetoMix je osobitným diétnym programom ketónovej diéty, zakúpiť si ju viete iba od oficiálneho výrobcu. Dobrou správou je, že všetko prebieha cez internet a jednotlivé balíčky, ale aj konkrétne potraviny, nápoje, koktejly, doplnky výživy a iné produkty si nakupujete veľmi podobne, ako v eshope.

Doručenie prebieha štandardne kuriérom priamo k vám domov, ale po celom Slovensku je k dispozícii až 440 výdajných miest, kde si viete zásielku prevziať osobne. Rovnako tak máte, v prípade potreby, k dispozícii aj kamennú predajňu v OC Atrium Dubeň.

Online objednávka, doprava a doručenie

Pokiaľ sa vám diétny program KetoMix zapáčil, oslovil vás a chceli by ste si ho objednať, celý postup nákupu je veľmi jednoduchý. Zvládnete ho spraviť za pár minút, pričom objednávku viete spraviť počítač, notebook, tablet alebo mobilný telefón.

Proces objednávky spočíva v nasledovnom postupe a podmienkach:

 • Vyberiete si konkrétny balíček alebo produkty a vložíte ich do košíka
 • Ak máte, môžete použiť zľavový kód, inak pokračujete ďalej
 • Vyberiete si spôsob dopravy a zvolíte tiež typ a spôsob zaplatenia
 • Vzápätí zadáte svoje osobné a fakturačné údaje a objednávku odošlete

Ako vidíte, postup je veľmi jednoduchý, pri jednotlivých produktoch si potom stačí už len vybrať konkrétne príchute, ak to výrobca ponúka. Zásielka by k vám mala doraziť najneskôr do 3 dní, navonok je balenie diskrétne a balíček váži najviac 5 kg. Platiť sa dá v hotovosti kuriérovi na dobierku, ale aj bezhotovostne prevodom či platobnou kartou.

KetoMix

 • Komplexná keto diéta
 • Chudnutie
 • Optimalizácia hmotnosti

Najčastejšie otázky

V súvislosti s diétou KetoMix, ktorá sa stáva čoraz viac populárnou, vyvstáva viacero otázok, čo možno vidieť aj na príspevkoch a témach v diskusiách a na internetových fórach. Dobrou správou je, že vďaka takémuto záujmu sa dozviete veľmi veľa odpovedí na praktické otázky, ktoré vás zaujímajú a ktoré je dobré poznať ešte pred začiatkom užívania.

Tu sú tie dotazy a otázky, ktoré sú najdôležitejšie:

Ako dlho je potrebné diétu KetoMix dodržiavať?

Doba, kedy sa dostane telo do stavu ketózy, nemusí byť obvykle vôbec príliš dlhá, zvyčajne ide iba o pár dní. Čím väčšia je ale nadváha, tým dlhšia musí byť hlavne prvá fáza diéty. Výrobca udáva, že maximálna doba diéty by mala byť 14 týždňov.

Je možné jesť okrem diétnych produktov aj niečo iné?

Áno, ale je nevyhnutné sa pridržiavať pravidiel a zásad výrobcu, čiže v prvej fáze konzumujte len zeleninu, orechy alebo semienka, v druhej môžete konzumovať aj dve vlastné jedlá. Dávajte si však pozor na potraviny s vysokým obsahom sacharidov.

Sú nejaké zdravotné riziká týkajúce sa diéty KetoMix?

Samotný výrobca udáva, že v prípade niektorých alergií môže vzniknúť pri diéte problém. Na väčšinu ľudí však diéta pôsobí pozitívne, upraví napríklad kožné problémy. V ojedinelých prípadoch ale môžu nastať vypadávanie vlasov či plynatosť v prvé dni.

Ktoré skupiny užívateľov by nemali diétu skúšať?

Diéta KetoMix nie je určená pre deti a pre tehotné či dojčiace ženy. Ak ide o seniorov nad 65 rokov, v tomto prípade sa treba pred začiatkom používania diéty poradiť pre istotu s lekárom. Rovnako tak si treba pred začiatkom prečítať možné kontraindikácie.

Skúsenosti s diétou KetoMix

Čo sa týka skúseností, diéta KetoMix je známa natoľko, že bez väčších problémov nájdete viaceré recenzie a referencie prakticky všade na internete. Či už ide o rôzne diskusné skupiny, špecializované tematické portály alebo aj o známe porovnávače typu Heureka, skúsenosti väčšiny užívateľov sú pozitívne a to z viacerých pohľadov.

Ľudia si pochvaľujú jednak prístup ohľadom poradenstva vo výživovej poradni samotného diétneho programu, ale aj pestrý výber jedál a iných produktov. Pozitívne hodnotený je aj systém balíčkov, vďaka ktorým si viete jednoducho zostaviť diétu na mieru.

KetoMix

 • Komplexná keto diéta
 • Chudnutie
 • Optimalizácia hmotnosti

Čo sa týka účinnosti, tu je väčšina užívateľov spokojná, hlavne pokiaľ ide o celkovú účinnosť. U každého však diéta zaberie s rôznou rýchlosťou, závisí to aj nadváhy. Oproti iným diétnym programom je však KetoMix komplexný a aj preto oveľa efektívnejší. Ak ide o nevýhody, niekedy sa môže stať, že sa doručenie o niečo omešká.

Zhodnotenie

Ako vidno podľa zverejnených skúseností a dlhodobých referencií, diétny program KetoMix patrí medzi overené a všeobecne veľmi efektívne a účinné diéty. Aj na základe odporúčaní väčšiny ostatných užívateľov je možné hodnotiť diétu pozitívne.

Pre tých, čo by ju chceli skúsiť, má hlavne nasledovné benefity:

 • komplexnosť, v produktoch sú jedlá a nápoje pre celý deň
 • jednoduchý prístup, kúpa je bez predpisu a z pohodlia domova
 • odborné poradenstvo zo strany výživových poradcov
 • rýchly nástup prvých účinkov a to bez ohľadu na nadváhu

Dobrou správou pre všetkých, čo by mali záujem o KetoMix, je to, že diéta účinkuje prakticky v každom zdravom organizme, nakoľko využíva univerzálny a prirodzený princíp ketózy, ktorý vie dosiahnuť každé telo a kedy dochádza  k spaľovaniu tukov.

Ak ide o nejaké nevýhody, jediným mínusom je, že diétu treba dodržiavať presne podľa stanovených pravidiel a na 100 %, v opačnom prípade nemusí byť tak efektívna, ako to sľubuje jej prezentácia. Pozor si treba dať aj na niektoré kontraindikácie, ľudia s niektorými ochoreniami by nemali diétu používať, čo zdôrazňuje aj výrobca.

KetoMix

 • Komplexná keto diéta
 • Chudnutie
 • Optimalizácia hmotnosti

Prečítajte si tiež

Komentáre & Hodnotenie

4.47

30 Hodnotení

funguje to!!! hovorila som si, že už sa nikdy na žiadnu diétu nedám nahovoriť, ale kamoška ma presvedčila, aby som to ešte skúsila s touto keto diétou a je to super. už po dvoch týždňoch som videla viditeľné zníženie hmotnosti, a čo je najlepšie, stále to šlo nadol. práve ketomix jedlá a nápoje mi výrazne diétovanie zjednodušili a tak je moje odporúčanie jednoznačné: vyskúšajte to, uvidíte, že aj keď vám iné diéty nepomohli, tento raz to naozaj zaberie!

bq.monika.KE píše 14 mája 2020 o 21:05

a ako je to s tym objednavanim z ketomixu? jedna vec je keto dieta, druha tie potraviny ketomix. kolko trva dorucenie? su tam aj nejake zlavy pri vacsom a pravidelnom odbere? a ako viem, ktore potraviny a jedla si objednat?

pipi-pancucha píše 20 mája 2020 o 10:33

pre pipi-pancucha: dorucenie je par dni, tu naozaj problem nie je. ano, ked si kupis take komplexne balicky, je to vyhodnejsie. s vyberom potravin ti poradia aj vyzivovi specialisti, je tam aj forum s najcastejsimi otazkami a odpovedami, takze sa dozvies vsetko potrebne. mozes tiez napisat na online infolinku alebo si zavolat… treba sa pytat, odpovede dostanes 🙂

bq.monika.KE píše 29 mája 2020 o 08:08

Pridať komentár